Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ezekről a nevekről?

Mit gondoltok ezekről a nevekről?

Figyelt kérdés

Amerikában élek szóval természetes ,hogy amerikai nevet kap a pici, de mivel félig magyar lesz kíváncsi vagyok mit szólnak róla a magyarok.:)

Andrew, Jason, Dennis, Jake, Zero. Én leginkább az Andrew felé hajlok, de érdekelnek a vélemények.:)



2012. júl. 12. 19:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem az Andrew és a Jason tetszik.Azoknak szép a hangzásuk,szépen lehet őket ejteni. :) A Jake elég fura már, a Zero pedig abszolút nem tetszik.
2012. júl. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem a Jake tetszik. A Zero semmiképp sem.
2012. júl. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem a Jason, a Jake és a Zero tetszik. A Dennisről mindig a Dennis, a komisz jut eszembe, szóval az nem. Az Andrew pedig egyátalán nem :(
2012. júl. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, jöhetnek még.:)
2012. júl. 12. 20:13
 5/16 anonim ***** válasza:
Jake, Jason tetszik, a többi nem.
2012. júl. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nálam Andrew és Jason, Jake tuti befutó, a többi, ne haragudj, de nem tetszik.
2012. júl. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Andrew és Jason
2012. júl. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Jason és Dennis tetszik,nagyon.
2012. júl. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Jason tetszik a legjobban és még a Jake is tetszik, a többi nem.
2012. júl. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem az Andrew es a Jake nagyon tetszik a Jason is jo, a tobbi ketto nem tetszik.

En a szomszedodba lakok( Kanada) ,mar van egy fiam Erik es most jon az ocsi O David lesz. De Ot mar most az angol kiejtessel emlegetjuk ugy jobban tetszik.

Direkt ilyen nemzetkozi neveket valasztottunk.

Nalatok apuka amerikai? Mi mindketten magyarok vagyunk talan ezert nem jottek szoba az amerikai nevek pedig nekem is tobb tetszik kozoluk.

2012. júl. 13. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!