Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ezekről a nevekről?

Mit gondoltok ezekről a nevekről?

Figyelt kérdés

Amerikában élek szóval természetes ,hogy amerikai nevet kap a pici, de mivel félig magyar lesz kíváncsi vagyok mit szólnak róla a magyarok.:)

Andrew, Jason, Dennis, Jake, Zero. Én leginkább az Andrew felé hajlok, de érdekelnek a vélemények.:)



2012. júl. 12. 19:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Andrew, Jason tetszik!
2012. júl. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 3:53 Szép és jól használható neveket választottál. Nálunk apuka amerikai,de az ellen sem lett volna kifogása ha magyar nevek közül választok, de nekem mindig az amerikai nevek tetszettek. Azt hiszem Andrew lesz a neve.:)
2012. júl. 13. 09:24
 13/16 anonim ***** válasza:
Zero semmiképp, az Andrew a legjobb ezek közül, de a Jake és Jason is jó. Az Andrew egyébként András magyarul, úgyhogy végülis két neve lesz majd, egy angolul, egy magyarul :) Mivel mi is külföldön élünk, mindenképp nemzetközi neveket fogunk majd mi is választani. Egyébként nekem is jobban tetszenek a nemzetközi nevek, mint a magyarok, főleg a fiúk esetében. Szinte egy magyar fiúnevet se adnék szívesen a gyerekemnek :/
2012. júl. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nos igen, a Zero nevet először kicsi koromban hallottam és akkor döntöttem el ,hogy ez is egy lehetséges név lesz majd a kisfiamnak.:)
2012. júl. 13. 16:30
 15/16 anonim ***** válasza:

Jason a kedvenc angol nevem, szerintem nagyon szép és karakteres név. Az Andrew sem, és lehet Andy-nek becézni, ami mondjuk itt nálunk elég lányosan hangzik de nálatok nem :)

SOk boldogságot!

2012. júl. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Támogatom az Andrew-t:-)

(A Jason is szép, de annak nincs magyar megfelelője. A többit szerintem passzold, ha az Andrew felé húz a szíved, maradj annál, tényleg jó választás:-))

2012. aug. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!