Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan anyuka vagy...

Van itt olyan anyuka vagy apuka, aki úgy érzi, hogy a gyerek érkezése rontott a házasságán?

Figyelt kérdés

Miben nyilvánul ez meg nálatok? Nálunk nagy szerelem volt, sok évre rá jött a baba. Mindketten nagyon örültünk, de miután megszültem minden megváltozott! Én mindig csak a picivel foglalkoztam, apa dolgozik ezerrel, hogy nagyjából mindent meg tudjunk adni a gyermekünknek. Meghitt pillanat sajnos nagyon ritkán van. Vacsora, mozi, kettesben együttlét sajnos nem megoldható, nincs segítségünk. Szex jó ha egy héten egyszer összejön. Nem azért mert én annyira vágyok rá, csak már őt sajnálom. Mit gondoltok mi lehet a baj? Talán ha többet lennénk együtt újra fellángolna valami? Régen annyira jó volt. Most olyan ez mint egy megszokás. Te vagy nekem én meg neked és kész. Egyébként nagyon jó apa, rossz szavam nincs rá, csak kettőnkel van valami, amit nem értek. Nem tudom mit kéne tennem. Több szex?

Kérlek titeket adjatok tanácsot...


2012. júl. 13. 18:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%

Sok nő itt rontja el ahol Te, kedves kérdező4 És most nem kioktatás jön, hanem tanács!!

A baba legyen az első neked, de ne mindig!! Apa is érezze h nem 0-24ben csakis anya vagy. Sokan hormonokra, fejfájásra, gátsebre meg rengeteg dologra fogják h nem kívánják a szexet.... Pedig ennek egy egyetlenegy oka van: végkimerülés a gyerek miatt. Nem szabad! A férjed akkor is férfi maradt. Ha máshogy nem ,kényeztesd. Őneki nem a kakis pelenka, meg a büfizés a lényeg, hanem az anyaságot mellett NŐKÉNT is látni akar. Ő attól még ffi maradt, h babátok született!

2012. júl. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
Jól írja az első, valószínűleg kimerült vagy a baba miatt. Nem tudna apa is segíteni, hogy ne legyél olyan fáradt, és több időtök legyen egymásra? Értem, hogy dolgozik, de a kapcsolatotok is fontos.
2012. júl. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
ÉS mielőtt elméleti sikúnak tünne a válaszom, gyorsan leírom, h a két gyerkőc közül egyik se volt ez az alszom-eszem-alszom típus, sőt a 2-kal éjjelekig fent kellett maradnom. De úgy 1 hónap múlva úgy "belejöttem" (bocs rossz szó, mert ebbe nem lehet belejönni, csak alkalmazkodni), h amikor nagyvégre elaludt a baba, mi volt, h akkor estünk egymásnak....Igaz reggel hulla voltam, de a baba aludt vagy 8ig.
2012. júl. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Semmiképp ne ostorozd magad!! Ez ilyen időszak nagyon-nagyon sokaknál! Pl. nálunk is... Sok múlik két ember kapcsolatának mélységén, hogy ezt az időt átvészelik, vagy belebuknak. Mert sokan belebuknak. Sokan ki fognak nevetni, de teljesen biztos vagyok benne, hogy ti átvészelitek, mert ahogy, és amit írsz az olyan, nyugodt, intelligen,, és letisztult, és ahogy dicséred őt is... hidd el az ilyen tipusú párok túlélik!!:) És van egy jó hírem! A miénk most 3 éves, és most kezdünk újra vissza találni egymáshoz, kicsit könnyebb az élet vele, és több energiánk marad egymás szemébe nézni...:)
2012. júl. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedvesek vagytok hogy nem hurrogtok le egyből! Akkor inkább úgy alakítom a napot és a saját tudatomat is, hogy a gyerek az első, de nem az egyetlen! Én nagyon szeretem a férjem, nem szeretném elveszíteni, csak olyan sokminden összejött a 2 év alatt, hogy kettőnkel nem is foglalkoztam. Ez most egy pár hete kezdett engem is zavarni. Valahogy most vettem észre, hogy ez így nem az igazi, nem olyan mint rég. Éjjel alszik a kicsi, szóval valószínű, hogy próbálok újra apához közeledni, miután bébikét leraktuk. ;-) Újra meg kell fiatalodni. :-D
2012. júl. 13. 19:09
 6/14 anonim ***** válasza:
16%
Valami, ami szúrja a szememet: a párodat, szerelmedet, könyörgöm még a gyerek miatt se hívd apának. Az nagyon lelombozó tud lenni szerintem! Ha a gyereknek beszélsz akkor legyen apa, de amúgy ne!
2012. júl. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

megkérdezhetem mikor szültél?mert azt nem írtad.


egyébként akárki akármit mond,ez a legtöbb családban lezajlik,főleg az első gyerek után.csak valahol hamarabb kapnak észbe.

én ugyan úgy voltam mint te.a napjaim egyformán zajlottak,a férjem rengeteget dolgozott,és amikor megjött mindketten hullafáradtan zuhantunk az ágyban.

Viszont jó hír,hogy amikor a kislányom kicsit nagyobb lett,több időnk lett egymásra,és újra egymásra találtunk.

Viszont tényleg, a legjobb az lenne,ha meg tudnátok beszélni az érzéseiteket,és valahogy időt szakítani egymásra..! a lényeg,hogy: van remény!!

2012. júl. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
35%

Húú, miért is lettem lepontozva? Ok, akkor hívjátok csak a férjeteket apucinak, aztán várd el, hogy forrón csókoljon, meg a nőt lássa benned. Nekem 1 párismerősöm van csak akik szivem-nek, és hasonlónak hívják egymást még 2gyerek után is, 18év házasság után olyanok mint egy friss szerelmes pár. Mindenki más apázik, anyázik, na az ő szemükben semmi tüzet nem látok, csak a megfáradt párt, akik ugyan szeretik egymást, de puszit/csókot max.1héten 2-3x váltanak.

De sok sikert az ágybabújáshoz apával. Pfff...így adjon tanácsot az ember, dehát ebben a kategóriában úgy látszik már csak megfáradt anyucik vannak.

2012. júl. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nem én pontoztalak le! Én minden válaszra pozitivat nyomok. Egyébként mindegyikőtöknek igaza van. És ezt köszönöm, hogy így le is írtátok!
2012. júl. 13. 20:23
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is igazat adok az "apázás ellenes"hozzászólónak...Meg a másik,olvasom,h két éves a gyerek,akkor ő azért már nem olyan kicsi,pláne,ha éjjel alszik..szóval szerintem dobd be magad, a vágy sem csak úgy magától lesz,minél kevesebbszer csináljátok,annál kisebb a libidó...Próbáld ki,h egy hétig minden este legyetek együtt,vegyél szexi fehérneműt,csináljátok "extrém helyeken"(konyha,fürdő,nappali),ne csak az ágyban..Vacsora otthon is lehet romantikusba,ha a gyerek már alszik,igyatok 1-2pohár bort,pezsgőt hozzá...Sok sikert:)
2012. júl. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!