Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mennyi időt töltötök...

Ti mennyi időt töltötök naponta a gyk-n?

Figyelt kérdés

most néztem a kategoria toplistát és megdöbbentem hogy van akinek több mint 3000 pontja van..mondjuk eddig a toplistárol sem tudtam:)

Arra lennék kiváncsi ti mennyi időt töltöttök naponta/hetente a gyk-n!:)

Unatkozos kérdés tudom..de ha van kedvetek válaszoljatok:)


2012. júl. 14. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Naponta 25 percet kb.Délután,amikor a gyerekeim alszanak,meg este,amikor szintén alszanak,és ha a párom nincs itthon.Most pl lement vásárolni.
2012. júl. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van hogy 10 percet, van hogy 1 órát is simán :) ELszórakoztat, mint anno a számítógépes játékok :)
2012. júl. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokat. :) Ez meg is látszik a toplistás helyezésemen! :D (Eddig sosem néztem, most kukkoltam meg a kérdés kapcsán, meg is lepődtem rendesen.)
2012. júl. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kb. fél órát, de nem törvényszerű, hogy minden nap belenézek.
2012. júl. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én kétszer-háromszor is benézek. Általában végig nézem a kérdéseket egy adott témában, ami érdekel, aztán van hogy csak a kommenteket olvasom, van hogy én is belekotyogok a dolgokba, meg olyan is, hogy kérdezek. Engem szórakoztat.

Hol lehet megnézni ezt a toplistás dolgot?

2012. júl. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ott ahol kiválasztod a kategoriát!alul irja hogy Új kérdés és az aalatt van hogy toplista!:) látom nem csakÉn nem tudtam hogy ilyen van:)
2012. júl. 14. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!