Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi időt töltötök a levegőn...

Mennyi időt töltötök a levegőn naponta 1 év körüli gyermeketekkel?

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
kb 1 órát
2012. jan. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia.Majdnem mindennap megyunk boltba ez kb 1/2-1ora.Ha nincs hideg akkor delutan elmegyunk meg a parkba is egy oracskara.
2012. jan. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12:00-tól 13:00ig vagyunk kint mert utána alvás, aztán délután olyan 15:30-tól 16:30-ig még Apa hazaér. De ez függ az időtől, van, hogy kimarad valamelyik. Ha nagyon esik az eső vagy rettentően fúj a szél akkor nem megyünk ki. Ilyenkor szobából ki a nappaliba, jól kiszellőztetek és irány vissza.Rossz időben így levegőzünk. :D
2012. jan. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az én kislányom kb. fél órát bir ki. Ezalatt az utcánkban, vagy az udvaron sétálunk. Akkor szoktam vele bejönni, amikor azt akarja, hogy vegyem fel. Ez szinte mindig a kb. fél óra letelte után jön el. És bár az első hozzászóló is ennyit írt, nem kevés ez?
2012. jan. 18. 14:46
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocs, a második hozzászóló írt 1/2-1 órát.
2012. jan. 18. 14:46
 6/8 anonim ***** válasza:

3.vagyok


Nálunk is ha már kéri, hogy vegyem fel akkor gyorsan leguggolok mellé mutatok neki valami kavicsot, falevelet vagy valamit amivel kicsit elterelem a figyelmét. Utána "fogócskázunk" kicsit vagy viszek labdát labdázunk kicsit. (Nincs hó sajnos)

2012. jan. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Változó. Általában délelőtt vásárolunk, de azt autóval. Ha jó a kedve, amikor hazaérünk, akkor kint maradunk kicsit az udvaron. Ilyenkor délután még kimegyünk egy 40-45 percre.

Ha nem megyünk vásárolni, akkor délelőtt sétálunk olyan 1 órát, és ha nyűgös, akkor délután kiviszem negyed órára a teraszra is.

2012. jan. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk még most 2 évesen is babakocsiban alszik (a szobában nem alszik inkább). Elindulunk gyalog, de ilyenkor már álmos, aztán hamar be akar ülni (negyen-fél órát gyalogol, én sem szoktam felvenni, csak ha nincs nálunk kocsi és már muszáj) és kb. 2 órát alszik így a levegőn. Szóval minimum 2 órát minennap így kint vagyunk. Sétálni viszonylag keveset szokott így (bár nyáron akár 1,5 órát is lent szoktunk lenni délután), ha elmegyünk vásárolni, ott szokott inkább rohangálni a boltban.

Nem tudom a sétára voltál-e kíváncsi, vagy a levegőn létre.

2012. jan. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!