Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Evelin, vagy Evelina? Melyik...

Evelin, vagy Evelina? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
A vezetéknév Liu-Dömötör, és a kislány félig kínai lesz (már most is az, csak még pocakban van)
2012. júl. 15. 19:35
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Evelin:))
2012. júl. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

De igen, a Nedda is tervben volt és az Imola is, de Evelin győzött, hiába mondott anyukám csúnyákat róla. :)

Az Imolát egyébként megtartjuk a következő kislánynak, ha kislány lesz. :D


Köszönöm a véleményeket, akkor ez most már száz százalék lesz!!! De jó, úgy örülök! :D

2012. júl. 16. 09:44
 13/21 anonim ***** válasza:

Én a helyedbe a Nedda mellett döntöttem volna. Nagyon különleges név.

22:05-ös voltam.

2012. júl. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
:) Még nincs veszve semmi! :)
2012. júl. 16. 17:30
 15/21 anonim ***** válasza:

10:06-os vagyok.

Én arra szavaznék:-). Nagyon szép név, Tőled hallottam először és nagyon tetszik és szerintem jobban illene a kislányotokhoz.

2012. júl. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Most hallom először a Nedda nevet, nem láttam az előző kérdésedet. Tuti a Neddát választanám, gyönyörű és különleges. Liu- Dömötör Nedda. Tök jól hangzik. :o)
2012. júl. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Jajj ne! Ne ingassatok meg! :D Amúgy nekem is nagyon tetszik a Nedda, az egyetlen probléma, hogy ha a férjem mondja ki, akkor úgy hangzik, mintha kínaiul azt mondaná "ütlegelhető", ezért ő ellene szavaz. :( De még lehet, hogy meggyőzöm következő porontynál, ha lány lesz. Vagy Imola. :) Majd kiderül.
2012. júl. 16. 18:53
 18/21 anonim ***** válasza:

10:06 és 18:22-es vagyok.


Ne Imolával győzd meg, hanem a Neddával:-) Nem az Imolát nem tudja kimondani?

2012. júl. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

De igen. Micsoda memória! :D Ki tudja mondani, csak olyan kis béna: Jémola. :D

Igen, én is a Neddára gondoltam, hogy azzal fogom meggyőzni, a "vagy imola" arra vonatkozott, hogy ha "a következő lány lesz... vagy Imola", akkor fogom meggyőzni a Neddáról, vagy is megpróbálom. Na jó, ez kicsit bonyira sikerült.

De az első most már Evelin marad, már megszoktam, legalább egy hónapja így beszélek róla. Már anyunak is így mondom, az meg fintorog rá, hogy cigánynév, de ez van. Vagy megszokja, vagy megszökik. :D Egyébként meg egyáltalán nem cigánynév, mert francia-angol-kelta eredetű. Nem úgy, mint pl a Manyi. :)

2012. júl. 16. 19:11
 20/21 anonim ***** válasza:

Igen, megjegyeztem:-) Egyébként a Te neved is tetszik:-) De végre el lett döntve. Ha később született volna a kislányunk és illett volna a vezetéknevünkhöz, felvetettem volna a páromnak:-)


Jó babavárást és nincs baj az Evelinnel sem:-)

2012. júl. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!