Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akik több éve (5-10)...

Anyukák, akik több éve (5-10) vagytok együtt párotokkal most is ugyan olyan jól érzitek magatokat a kapcsolatban mint előtte? Megkapjátok most is a figyelmet, a szeretetet (szerelmet), kevességet, esetleg egy kis romantikát?

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 11:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mi 14 éve vagyunk együtt a férjemmel, 2 éve házasodtunk össze, 1 éves a lányunk. A születése előtt minden rendben volt, nagyon sok mindent át/megéltünk együtt -több haláleset a családban, költözés, új élet- nagyon jó volt a kapcsolatunk. Aztán a 7ik hónapban kórházba kerültem, bent is voltam a császárig, pont előtte költöztünk új albérletbe, megszokni sem volt időm a helyet, és onnantól kezdve rosszabb lett a helyzet. Mióta a lányom megszületett, nagyon sokat változott a kapcsolatunk, ami részben teljesen természetes. Pár hónap után kezdtem észrevenni, hogy én lassan eltűntem mint nő. Volt jó pár nagy veszekedésünk, kiborulásom, egyszer azt hittem van valakije, de szerencsére tévedtem, szóval nem volt igazán jó a kapcsolatunk. Aztán kb 1 hónapja borzalmasan összevesztünk a semmin, az elköltözést fontolgattuk mindketten, és rájöttem, hogyha ezen nem változtatunk, nagyon rossz vége lesz a dolognak, amit én nagyon nem szeretnék, mert minden veszekedés és vita ellenére szeretjük egymást. Úgyhogy azóta teljes fordulatot vettem, szerencsére ő is, és úgy látom, hogy kezd újra rendbe jönni a kapcsolatunk. Jobban odafigyelünk a másikra, mikor a csajszi elaludt, romantikázunk, közös programokat szervezünk... stb. És működik, mert mindketten sokkal nyugodtabbak, kiegyensúlyozottabbak lettünk. Szerencsére :-)
2012. júl. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem hogy értétek el azt, hogy megváltozzon a kapcsolat jó irányba? Mivel? Vagy csak egy nagy veszekedés kell hozzá?
2012. júl. 16. 15:47
 13/15 anonim ***** válasza:

Az előzőekhez képest a mi kapcsolatunk kicsit fiatalabb, nekünk ez a 7. évünk.:) De volt rosszabb is, a tavalyi! Ebből 3 éve vagyunk amúgy házasok.

Amikor összejöttünk, miénk volt a tökéletes kapcsolat, de tényleg. A férjem volt a nagy Ő minden tekintetben. Most pedig ennek a férfinak teljesen az ellenkezője. Nem szeret, nem foglalkozik velem, önző, nem tisztel, mint nőt és nem tisztel, mint anyát sem. Ha lenne hová mennem a kisfiammal, már nem lennénk együtt.:(

Tudom, hogy miért alakult így, sajnos nagyon függ a családjától, mert neki az apja, anyja, öccse a családja, nem pedig a felesége és a fia, mindig is ők voltak a fontosabbak és nagyon sok helyzetben bizonyította is. Én már belefáradtam az állandó próbálkozásba, hogy megoldjuk a dolgokat, megértő, szerető felesége voltam, aki ad a külsejére, az ágyban sem hanyagolta el, rendet tart a házban, de cserébe csak a vitát, a veszekedést kaptam, meg néhány ökölbe szorított, felemelt kezet. Hát, köszönöm, már megoldani sincs kedvem.:(

2012. júl. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A tegnapi 15.47-es válaszoló vagyok. Igazából rájöttem arra, hogy a 14 év és a gyerek nem biztosíték arra, hogy minden veszekedést, "nemodafigyelést" túl éljen a kapcsolatunk. Nagyban kellett hozzá az én személyiségváltozásom, és egyszerűen azóta sem tudom megmagyarázni, hogy mit láttam akkor a párom arcán... olyan volt, mintha feladta volna, vagy nem is tudom. És rájöttem, hogy muszáj először nekem elkezdeni a változást/változtatást, hogy továbbra is együtt maradjunk. És ez valahogy hozta a férjemtől is a pozitív dolgokat. Most minden rendben, de oda kell arra figyelni, hogy ez így is maradjon. Nagyon.
2012. júl. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
bocs,:-) 15.30as voltam-előző
2012. júl. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!