Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Vaterás kérdés, lent a lényeg

Figyelt kérdés

Eladtam egy babacuccot a vaterán, valaki villámáron lecsapta. Mindenhol szerepel, hogy két kicsivel vagyok itthon, így csak a személyes átvétel megoldható a lakcímünkön. Ezt beleírtam a termékismertetőbe is külön, szerepel ugye az átvételi lehetőségeknél, direkt 2 helyen kiemeltem az ismerj+ oldalon. Emellett aki Vaterázik, tudja, hogy amikor valaki megvesz egy terméket, akkor ki kell választania a szállítási módot, ott sem tud értelemszerűen mást kiválasztani, hiszen nincs más lehetőség. Ettől függetlenül néhány napja valaki megkérdezte, hogy postázom-e, megválaszoltam, hogy nem, ez is látszik az adatlapon. A vevőnek én írtam, mert nem jelentkezett, majd írt, hogy postázzam, mert nem tudja átvenni. Nekem pedig már eléggé tele van a hócipőm ezzel az egésszel, ő a sokadik, aki nem képes értelmezni azt, amit olvas, vagy nem is tud olvasni, nem tudom, egy ideig semlegeseket osztogattam, de úgy érzem, most már negatívat kellene adnom, mert így mindent duplán fizetek (a feltöltési díjat, az eladás utáni jutalékot és tölthetem vele az időmet, hogy levelezgetek feleslegesen, magyarázom a dolgot, ismét feltöltöm stb.).

Ti mit tennétek? Jogos a negatív, vagy úgy érzitek, hogy már nagyon felszívtam magam és a helyemben ismét semlegessel "jutalmaznátok" a hanyagságot? Értem én, hogy kismama, én is voltam, nem is egyszer, de ez szerintem még nem mentség. Egyébként egy 700 Ft-os termékről van szó, szóval nem nagy összeg.


2012. júl. 17. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát, ha igazságos akarsz lenni vele szemben, akkor neki is semlegest adsz, mivel ő nem tehet arról hogy ő lett a "szerencsés tízezredik", aki nem tudja értelmezni amit írtál.

Ráadásul ez a jövőbeli problémáidat sem oldja meg.


Elő a Caps Lockot, a legnagyobb méretű betűt, piros színt, és "üvöltsön" a termékoldalon ( ismerj+ -et szerintem nem sokan olvassák el), hogy KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTELLEL VEHETŐ ÁT, HA UTÓLAG MÉGIS POSTÁZÁST KÉRSZ, NEGATÍVOT KAPSZ:)


Ha valaki ezek után fel mer bosszantani, az megérdemli a negatívot:)

2012. júl. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia, teljesen megértelek, én is két kisgyerekkel vagyok itthon és nálam is hasonló volt a vaterán a probléma, de megoldottam , most már csak apród.hu-n és a jófogáson hírdetek, ingyen is van és minden cuccot pikk-pakk eladtam, úgy ,hogy senki nem kérte, hogy postázzam, valahogy értelmezték:)minden elment egy héten belül, kiságy, pelenkázó, babarucik, ülőgarnitúra lábas:)) táskák és a sok számunkra már felesleges cucc..tehát vatera felejtős
2012. júl. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább a jófogást, vagy az apród-ot használd. A baba, gyerekcuccokat könnyen el lehet adni. Arról nem is beszélve, hogy nincsen semmi díj.

Sajna nem sokan olvassák el a megjegyzéseket. Saját oldalt meg végképp nem. Figyelmetlen felhasználók, vagy úgy van vele majd lesz valami.

Egyébként nem ártana jelezni a teszvesz, vatera felé, hogy ilyen esetben ne vonogasson díjat. Vagy vonja le attól, aki licitál, de a végén nem megy el érte.

2012. júl. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsi,de miért kellene a vatera,vagy tesz felé jelezni?Negatívot kell adni,ebben az esetben nem kell jutalékot fizetni.Nem szabad elnézőnek lenni.De ez benne is van a szabályzatban.Én az utóbbi időben 2x jártam így,vártam türelemmel,írtam 3 emailt,utána bevágtam a negát.Megindokoltam,hogy miért,és kész.
2012. júl. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mármint nem az van a szabályzatban,hogy nem szabad elnézőnek lenni,hanem az,hogy negatív értékelés esetén nem kell fizetni.Kicsit félreérthető volt.
2012. júl. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megerősítettetek abban, hogy nem az én gyógyszerem gurult el.
2012. júl. 18. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!