Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ha megtehetnétek...

Anyukák, ha megtehetnétek szívesen maradnátok otthon háztartásbelinek?

Figyelt kérdés

Hány gyereketek van?

Ha így lenne, mikor mennének óvodába a gyerekek?


2012. júl. 19. 21:40
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
szerettem volna itthon maradni, a férjem vállalkozó, a házunkban van az iroda, munkások járnak rajtunk keresztül, takarítónőtől portásig sokféle feladatot látok el ezért. Mikor a fiam 2 éves lett, és megszületett a lányunk, örültem, hogy még ülehetek itthon. Most a kislány 7 hónapos, de vágyok valamiféle szakmai kielégülésre. Tény és való, hogy mindenkinek kényelmesebb volna, ha itthon maradnék (főtt étel, tiszta lakás, kényelmesen oviba menni, piacolni, nem kapkodni), stb., de mégis azt mondom, hogy ha kapnék egy olyan állást, ami nekem szimpatikus (valamiféle vezető, jó fizuval), inkább nem aludnék éjjel sem, de akkor is elvállalnám. De csak azért, hogy ne üljek itthon, nem megyek vissza dolgozni. Csak akkor, ha anyagilag megéri. Éppen tanfolyamokat akarok most még végezni.
2012. júl. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!