Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoktatok a gyermekeiteknek...

Szoktatok a gyermekeiteknek boltban kapható édességet, rágcsálni valót otthon elkészíteni? Miket szoktatok? Mennyi idős a gyermeketek/vagy idősek a gyerekek?

Figyelt kérdés

Én eddig túrórudit,csipszet és pillecukrot csináltam. 5,3 éves,illetve lassan 10 hónapos lányaim vannak.

Szívesen fogadok könnyen elkészíthető,olcsó édesség recepteket!



2012. júl. 3. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
Minek nyomatod beléjük az ilyen szarokat???? Egyenek dinnyét,meg sárgabarackot,főzz kukoricát és hasonlók.
2012. júl. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok ennyire ügyes.:) Vagy csak nyugi kellene a konyhámba, hogy kipróbálhassam.

Piskótát, muffint, sajtos pogácsát, leveles tésztából csigákat szoktam sütni, de ilyen tipikus rágcsálnivalókat még nem készítettem.

2012. júl. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem túl kedves 1! Ha nem tudsz a kérdésre konkrét választ adni,akkor miért is kell "válaszolni" rá,ezzel fogva a helyet?? Enyhén szólva is tuskóság volt tőled!!

Látod,én is tudok véleményt írni! Te az a tipikus- semmi édességet ne egyen a gyerek,mert car,rontja a fogait..egyen csupa tofuból készült valamit,és egyen kókusztejből készült valamit-mert az ám az egészséges!! Meg egyen olyat,amiben szója van,mert az is csuda egészséges!! Igaz,hogy a szójában van rákkeltő cucc,de kit is érdekel??

Mellesleg a csipsz- egyenértékű a krumplival,megsütve,mikróban pedig zsiradék mentesen is elkészíthető!

Túrórudi: túró,kis tejföl,kis darált keksz,kis méz,a tetejére kakaóból otthon is elkészíthető csokoládé máz... Hú,de egészségtelen!! Anyám,jelenteni kell a gyermekvédelmiseknek!!!

Szégyeld el magad!!


Kedves 2. válaszadó! Ezek könnyen elkészíthető dolgok,hamar is meg vannak,egyedül a csipsz sütése időigényes egy kicsit.

A pillecukor elkészítése is csak pár perces meló,utána pihentetni kell hűtőben 3-4 órát és lehet vágni,hempergetni -ez is kb 2-3 perces,- és lehet is fogyasztani. :-)

2012. júl. 3. 16:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ötleteket adtál, látod a túrórudira eddig nem is gondoltam, hogy itthon csináljam, de ki fogom próbálni, a pillecukrot azt csináltam, nagy sikere volt:) ezenkívül a túrókrémet szoktam itthon elkészíteni és joghurtot,gyümi darabokkal.
2012. júl. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Drága kérdező. Első vagyok. Ne olcsó édességet csinálj nekik,amik totál haszontalanak,hanem minimum használj már xilitet legalább a tíz hós gyereked kedvéért.Na,gyors lehet lepontozni.
2012. júl. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!