Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek alulműködik a pajzsmiri...

Akinek alulműködik a pajzsmirigye a ciklusát hogyan befolyásolta, elhúzódik vagy pont hogy gyakrabban jön?

Figyelt kérdés
3 havonta járok kontrollra a pajzsmirigyemmel nagyjából már jó, babát szeretnénk de 44-45 napos ciklusaim vannak. Ez amiatt van vagy lehet valami egyéb baj is?
2012. júl. 20. 06:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy alulműködésem volt az első terhességem előtt és közben is, mielőtt terhes lettem a ciklusom mindig 31-32 napos volt.A prolaktin szinted rendben van??
2012. júl. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én most tavasszal tudtam meg, hogy pajzsmirigyem alulműködik.

Elképzelhető, hogy a második terhességem előtt is már rosszul működött, csak nem figyelt rá fel egy orvosom se, se a házi, se a nőgyógyászom, na mindegy.

Nekem a tüneteim a következők voltak/vannak, még így már gyógyszer mellett is:

A menseseim nagyon vér bő, bár most az utolsó talán nem is volt már annyira.

Hangulatingadozásaim vannak még mindig, ami a ciklussommal van összefüggésbe, amikor ovulációs időszakban jó kedvű, utána egyre ingerültebb leszek a legkisebb dolgokra is.:( Most vagyok mensi után, hát egy katasztrófa helyzet uralkodik rajtam.

A ciklusaim is néha 30-40 napos, most talán vissza állt a 32 naposra, utóbbi 2 hónap folyamán.

Fáradékonyabb vagyok. Szív környéki szurkálások, és felső végtag zsibbadás, nyugalmi és stressz helyezettől függetlenül.


Hát az orvosok majd szerintem elmondják, hogy lesz-e valami gond a babáddal.

Én azért nem vállalom a 3. babát, mert úgy olvastam, hogy idegrendszeri bajjal születhetnek.

Én nem merem bevállalni, a két egészséges gyermekem mellé, hogy ő esetleg betegen szülessen.

A webbeteg.hu-n olvashatsz utána a pajzsmirigy betegségnek, és szövődményeinek!

Szendi Gábor is sokat ír, róla, hogy összefüggésben lehet a lisztérzékenységgel a későbbi életkor előre haladtával.


Üdv két gyermekes Anyuka.

2012. júl. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Más eredményeim okék. A tüneteim tipikusak voltak így viszonylag hamar felismerték a dolgot, szedem as a gyógyszert kezelve vagyok. Én úgy tudom nem káros a babára ha rendesen szedem tovább a gyógyszert a terhesség alatt is, és ugyanúgy kontrollálják a vérszinteket.
2012. júl. 20. 13:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok ismét, így van, jól tudod semmi baja nem lesz a babának ha terhesség alatt szeded a gyógyszert , pont akkor lenne baja, ha nem szednéd!!
2012. júl. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!