Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyucik! Nálatok is az van,...

Anyucik! Nálatok is az van, hogy a gyerkőc szinte állandóan csak titeket igényel, az apával nem akar nagyon elmaradni sem, ha otthon tartózkodik a párotok akkor is a gyerkőc veletek akar csak pl. este pizsibe öltözni, vagy csak ti takarhatjátok be?

Figyelt kérdés
Nálunk a párom csak este ér haza és keveset is van a gyerekekkel,ha itthon van és megkérem hogy pl.fürcsi után készitse el a picinek a kakaót,a pici nem fogadja el tőle,csak tőlem.Vagy a nagyobbikat hogy öltöztesse fel fürdés után pizsibe,csak velem hajlandó öltözni a fiam.Máskor van arra is példa,hogy a pici ha valahova megyünk,az apja öltöztetheti fel,de ez olyan változó.Sokszor már eszembe jutott,nem tudom mi lenne,ha velem történne valami és az apjukra lennének utalva?
2011. márc. 30. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet.Én is úgy örülnék néha,ha lenne legalább egy fél órám,hogy átmenjek a barátnőmhöz vagy elfeküdjek egy kád vizbe egyedül.A két gyerek együtt elvan pár percet,de apával nem.Apa lassan depis és a munkáját okolja,hogy nem szeretik a gyerekek.
2011. márc. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk meg alig várja a gyerek,hogy hazaérjen az apja, onnantól kezdve én megszűnök létezni... :)
2011. márc. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
14 hónapos a lányom. Nálunk is csak én vagyok neki. Velem fürdik, velem vacsizik, velem alszik el, mindent csak velem hajlandó csinálni. Ha apa szeretné, akkor van, hogy sírva fakad:(
2011. márc. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kisfiúk inkább anyásak, kislányok apásak lesznek egy idő után. Nekem kislányom van, és nálunk is ez van. Van amit csak én csinálhatok, és van amit csak apa. Pl nálunk kakaót csak és kizárólag apa készíthet, míg a fürdővizet csak én engedhetem meg, de kivenni, és öltöztetni csak az apja :) Elaludni csak velem hajlandó, és sorolhatnám. Szóval nálunk kiosztja a kisasszony a munkát :D
2011. márc. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!