Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3éves a lányom igazán jól...

3éves a lányom igazán jól neveltnek mondanám, de mióta az oviba jár rá sem lehet ismerni. Állandóan verekedni akar, ha nem engedek meg neki valamit, sőt süket is lett, semmit se akkar meghallanni. Káromkodásról meg neis beszéljünk. Visszváltozik még?

Figyelt kérdés
Vagy tönkrement 3 év munkája?
2012. júl. 7. 21:49
 1/5 nittababy ***** válasza:
mond neki hogy te nem erre tanítottad és hogy így nem szabad viselkedni!!akkor hátha megérti ha nem akkor sajnos az oviban tanulta és ez most nyerő nála nem tudsz mit tenni!!
2012. júl. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Velünk is ez van.Mind a 2 lányunkat rendesen,tisztességesen neveltük.A nagylányom(15),mint egy angyal.Szín ötös.Nem lázad,sokat segít stb. Na de a 3 éves lányom.Úgy osztja az 1 éves kishugűt,hogy rá se ismerek.Idézem: "A k**va anyádat Petra,mit vinnyogsz már megint?Húzzál el innen,mert kapsz egy taslit".Csak néztem,hogy mit kajabál a kicsivel.Szerintem az oviból hozza haza ezeket a hülyeségeket.Komolyan mondom,a nagyobb lányom nem volt ilyen.Ő olyan,mint egy kis angyal.Bezzeg a 3 éves.Mint egy ördög.A kicsit megpróbáljuk jól nevelni.....
2012. júl. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a lányom még nem ovis, szeptemberben kezdi, és én s jól próbálom nevelni, és mostanában tök szemtelen, visszabeszél, kinyílt a csipája.

Persze, aki hajlamos rá az ovi rátesz még egy lapáttal, de ez most én úgy veszem észre egy ilyen korszak, próbálnak lázadni.:)

Le kell törni a szarvukat.:)

2012. júl. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csapjak a fenekére,mert már nem tudok mit mondjak neki,megse hallja,csak vigyorog.
2012. júl. 7. 22:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van sajnos. Nem nagyon tudsz mást tenni, mint ezredjére is elmondani, hogy csúnyán nem beszélünk, verekedni tilos. Ha nem használ, sarokba állás, büntetés. Nekem ikreim vannak, és csak az egyikükre ragadt rá ez a fajta viselkedés, de mivel nyáron meg tudom oldani, hogy ne menjenek oviba, így lényegesen javult a helyzet.
2012. júl. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!