Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen egy pszichopata/gyilkos...

Milyen egy pszichopata/gyilkos/pedofil ember gyerekkorában? Milyen sérelmek érik az ilyen embereket valójában?

Figyelt kérdés

A téma leginkább szakmai elszántságból érdekelne.A gyerekek lelkivilága számomra mindig is érdekes volt.Gyermekgondozó szeretnék lenni,miután leteszem az érettségit.Most leszek szeptembertől 11.-es.Szakközépiskolában tanulok egyébként,lány vagyok(gondolom nem olyan meglepő).

Néztem egy filmet(Haloween),amiben egész jól bemutatták,hogy a gyerek ölte a macskákat már gyerekkorától kezdve,meg az apját(vagy mostohaapját?) kinyírta,meg a testvérét is,meg annak a pasiját is.De az,hogy egészen pontosan a családi veszekedéseken kívül mi más sérelem éri a gyereket,amitől éppen gyilkos,vagy pedofil vagy pszichopata lesz,azt a filmekből nem fogom megtudni.Szeretnék erre a kérdésemre részletes válaszokat,véleményeket kapni,mert érdekel a dolog.Valamint,ha valaki tud nem horror filmeket,hanem esetleg dokumentumfilmeket az ilyen gyilkosokról,vagy pedofilokról..akiket gyermekkorukban mutatnak be,vagy esetleg életrajzokat tudtok,vagy netán ismertek is ilyen személyeket(pedofilokat),akkor írjátok meg a történetét,mert tényleg érdekel.:)


Köszi előre is minden értelmes választ!!:D


2012. júl. 24. 02:45
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Tök jó volt,köszönöm!:)
2013. nov. 20. 21:57
 12/12 Kini :)) ***** válasza:
100%
Ha már az ajánlásoknál tartunk, ajánlom az Osztály, a "Beszélnünk kell Kevinnel" a "Délibáb" valamint a "Hullám" című filmet. Ott szerintem egyértelmi, mi váltotta ki a gyerekekből ezt az agresszív viselkedést.
2014. dec. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!