Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Állítólag nem tervezünk több...

Állítólag nem tervezünk több babát de védekezni meg nem védekezik rendesen ( a férjem) számotokra ez mit sugall?

Figyelt kérdés

Tudom, ilyenkor azt mondják, beszéljük meg stb. de már megbeszéltük. Azt mondja ő is hogy elég ez a 2. Nem hozza fel a témát hogy kellene még, de azt se hogy nem kellene. Meg amikor másnak 3 van, nem szólal meg borzadozva hogy juj az már milyen sok lenne. Spirálom volt fent korábban, panaszom volt tőle. Hormont nem szedhetek családi anamnézis miatt. Neki kellene gumit húzni (vásárolni) de nem akar, mindig elszórakozza. Nem esek olyan extra könnyen teherbe na de így hogy hol védekezünk, hol nem, ez így mint az oroszrulett olyan.

Én nem bánnám, meg bele is férne kis átszervezésekkel anyagilag, de azért furcsa ez a kettősség.

Számotokra ez mit jelentene?


2012. júl. 24. 14:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
ha nem lenne baj egy 3.baba akkor mi a kérdés? ha meg mégis,köttesd el magad vagy a férjed magát. gumit nem csodálom h nem akarja én nő vagyok és utálom
2012. júl. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem is az volt az első gondolatom, hogy biztos nem szereti az óvszert. Más védekezési formát kellene keresnetek szerintem! Ha akkor sem változik semmi, akkor pedig ültesd le és addig ne álljatok fel, amíg ezt nem tisztázzátok! Az nem válasz, hogy "tudom, tudom"! Erre én visszakérdeznék, hogy "ha tudod, akkor most mi van?"...
2012. júl. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!