Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Árthattam ezzel az esetleges...

Árthattam ezzel az esetleges terhességemnek/kisbabámnak?

Figyelt kérdés
Keddhez egy hétre kell megbetegednem,de próbálkozunk babával,így lehet,h.terhes vagyok,viszont nagyon rosszul vagyok a fogam miatt,és 240óra alatt bevettem 4 algoflexet,és utána tudtam meg,h.terhesen tilos.most ha összejött a pici,akkor mi baja lehet tőle?
2012. júl. 28. 09:21
 1/5 A kérdező kommentje:
24 óra
2012. júl. 28. 09:23
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet baja.Nem rosszindulatból,de javaslom még a terhesség előtt rendbehozatni a fogad,mert az esetleges gyulladás több bajt okozhat a babának.
2012. júl. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogyha terhes is vagy akkor sincs semmi baj. Az első hat hét a mindent vagy semmit hetei. Ha a baba károsodott akkor meg sem marad. Ezenkívül annyira korai lehet, hogy valószínű amikor beszedted a gyógyszert még be sem ágyazódott, így nem volta vérkeringéseddel kapcsolatban.
2012. júl. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Amikor én mindkét terhességemmel, a legerősebb allergia gyógyszereket szedtem, plusz egész nap a kalciumot ittam, amikor parlagfű szezon volt! Mindkét gyermekem egészséges lett!


Azt mondta a doki, hogy az első két hónap az nem annyira rizíkos, a gyógyszerszedés szempontjából!


Üdv két gyermekes Anyuka.

2012. júl. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok benne,hogy ezt a kérdést is te írtad ki: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

Most akkor terhes vagy,vagy sem?!

2012. júl. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!