Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mik azok a "népi módszerek" a...

Mik azok a "népi módszerek" a gyerek nemét illetően?

Figyelt kérdés
2012. júl. 28. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Pontosan mire is gondolsz?
2012. júl. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ha tudnám, nem tettem volna föl a kérdést :)


De azért megpróbálom átfogalmazni: milyen népi módszerekkel lehet befolyásolni születendő gyermekek nemét?

2012. júl. 29. 10:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha a kismama elé egy zsebkendőt (nem papírzsepit! és nem összehajtva) dobnak,és azt a kismama felveszi,akkor abból,hogy hol fogta meg,meg lehet állapítani,hogy milyen nemű gyermeket vár.

Ha nő a mell,akkor lány.

Ha deréktájra,fenékre hízik a kismama,akkor lány.

Ha csúnyul az arca terhesség alatt,akkor fiú.

Ha erősödik a szőr,akkor fiú.

Ha hegyes a poci,akkor fiú

Ha a barna csík a köldök fölött is látszik,akkor fiú,ha csak a köldökig ér,akkor lány.

Van még az inga módszer,amit a pocak fölött kell végezni: Egy nyakláncon a karika gyűrűt átfűzték,a nyakláncot megfogták,és a pocak fölé emelték. Ha kört írt le,akkor lány,ha kilengett,akkor fiú.

És van egy,ami még eszembe jut,ez a vörös káposzta teszt-én jövőhéten csinálom meg :-)

Veszel egy fej vörös káposztát,apróra vágod,felteszed főni. Kb 10 perc alatt kifővi a levét. Bele pisilsz egy átlátszó műanyag pohárba,és ugyan annyi kifőtt káposzta levet leszel rá,amennyi a vizelet. Ennek kell megnézni a színét. Már nem tudom pontosan,hogy hogy van,de ha jól rémlik,ha világosabb,akkor lány,ha bíbor színű,sötétebb,akkor fiú lesz.


Remélem mindent leírtam! :-)


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!! :-)


Üdv: 3 lányos,12hkm

2012. júl. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi :):)


Hogy sikerült 3 kislány??? Komoly a kérdés!

2012. júl. 30. 20:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát,nem a "lány csináló módszerek" miatt lett mind a 3 lány... :-) Genetikusnál nem voltunk,csak a Párom családfáját elnézve gyanítjuk,hogy csak lány utódok nemzésére képes.


Egyébként vannak "praktikák",hogy nagyobb eséllyel legyen kislány,amik nem tudom mennyire hatásosak (mi a 3. babánál fiúra "gyúrtunk" volna). A neten utána lehet keresni ha érdekel,így nem is írom le,ott úgy is pontosabban vannak leírva,tuti hogy valamit kihagynék :-) Elég nagy lyuk van a buksimban :-D


Üdv: 3 lányos,12hkm

2012. júl. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!