Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinek a címére kerül a baba,...

Kinek a címére kerül a baba, ha megszületik? Apa vagy anya?

Figyelt kérdés
Még hivatalosan a szüleimnél van a lakcímem, de párommal élek. Ha nem jelentkezem át, hanem továbbra is ezen a címen leszek, a babának az enyémet vagy az apuka címét írják be?
2012. aug. 1. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Az anya állandó lakcímére kerül a baba.
2012. aug. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!:)
2012. aug. 1. 11:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Automatikusan az édesanya állandó bejelentett lakcímére kerül a baba. Érdemes ezt tisztába rakni szülés előtt. Mi is így jártunk, 2 év együttélés majd további 6 év házasság után is a szüleimhez voltam bejelentve (másik városba), egyszerű lustaság miatt. Már a terhesgondozás során egy csomó bonyodalom volt a más lakcím miatt, míg meguntam, és két héttel szülés előtt rendeztem végre, hogy hol is lakok. Mondjuk, nekem a védőnő felhívta a figyelmet a dologra.
2012. aug. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!