Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Minél több gyermeket vállal...

Minél több gyermeket vállal valaki, annál boldogabb lesz az élete?

Figyelt kérdés

2012. júl. 2. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem.
2012. júl. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ez baromság.akkor a romák lennének a legboldogabbak?nem hinném.
2012. júl. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

nem!

4 gyerekem van ,akiket imádok,de romokban az életem, a házasságom.

Megszűnt a munkahelyem, a férjem dolgozik, mint egy állat, nincs ideje rám, múlt héten el kellett vetetnem a kisbabámt, mi lehet ebben olyan full boldog???

2012. júl. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem,ez így nem igaz!Nem vagyunk egyformák és a pénztárcánk sem egyforma.Van aki 1 gyerekkel boldog,az pedig nem hiszem hogy boldog tudna lenni akinek nincs pénze 5 gyereket eltartani de annyi van neki.Nekem 4 gyerekem van, én életemben először most érzem magam boldognak,most érzem úgy hogy teljes az életem.És azért arról sem feledkezzünk meg,hogy az igaz hogy a gyerekek tudják a legnagyobb boldogságot okozni de a legnagyobb gondot is!
2012. júl. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki annyi gyereket vállaljon, amennyit fel is tud nevelni. Ha valaki túlzásba esik, akkor nem boldog lesz, hanem kétségbeesett.
2012. júl. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok, csak tudnám miért lettem lepontozva-....
2012. júl. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Eleve ne szüljön senki azért gyereket,mert attól boldogabb lesz. Ha valakinek romokban egy élete,egy gyerek nem fog segiteni,sőt..
2012. júl. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%
Hát erre nem tudok mást írni,csak azt hogy régen olvastam már ilyen idióta kérdést !
2012. júl. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor kár volt egyáltalán válaszolnod rá!
2012. júl. 3. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!