Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogy pl.20...

Mit jelent az, hogy pl.20 hetesen megszülni a babát? úgy értem, kiderül, hogy beteg és meg kell szülni. Hogy zajlik az egész?

Figyelt kérdés
beindítják vagy hogyan? el sem tudom képzelni. ugyanolyan, mint egy rendes szülés? vajúdás, fájdalom...stb?
2009. júl. 18. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én majdnem 30 hetesen szültem meg,mert nem volt szivhang,és igen,minden ugyanugy,sőt,sokkal jobban fáj,és az utána lévő csönd...halálos...

Ne is akard elképzelni,ez hatalmas fájdalom egy anyának4

2009. júl. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

nagyon sajnálom. tényleg borzasztó. hatalmas erő kell, hogy egy ilyet végigcsináljon az ember!

hogy vagy most? régen történt? van élő gyereked is?

2009. júl. 18. 13:27
 3/9 A kérdező kommentje:
egyik ismerősömék is így jártak. hosszú évek után végre sikerült a baba (lombikkal), és a 20. hét körül kiderült, hogy beteg a baba, így meg kellett szülnie. annyira, de annyira fájt, ahogy megtudtam ezt az esetet. azért kérdeztem, hogy hogy zajlik az egész.
2009. júl. 18. 13:31
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Na hát szerintem is nagyon szörnyű lehet, bár én nem éltem át, de volt egy pár ismerősöm aki átment ezen. Akkor ennél már azért jobb ha még kis terhességnél elvetél az ember. Persze az sem könnyű, de ennél azért talán.

Nagyon kegyetlen tud lenni a sors!

De azoknak is nagyon nehéz lehet, akinek fogyatékosan születik meg a gyerek. Életük végéig ápolniuk kell, nagyon tisztelem az olyan anyukát akinek ehhez van ereje.

2009. júl. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 33 hetes voltam, mikor meghalt a baba. Oxitocinnal beindították a fájásokat, és meg kellett szülni. Szerencsére hamar ment, 8kor kötötték be az infúziót, fél 2re meglett. Igen, az utána következő SEMMI, az szörnyű! Meg sem néztük, talán így könnyebb túltenni magunkat. Azóta szerencsére egy gyönyörű kislány anyukája lehetek, soha nem felejtem el az elsőt, de valamennyire talán kárpótol minket.
2009. júl. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Elsö vagyok!Januárban történt,tehát nem rég.Van ,igen,Ő lett volna a második.Ez az érzés a legrosszabb szerintem,amikor egy anya elveszti a gyermekét.az utolso válaszolotol kérdezném,h a következö babával minden rendben volt?Mennyire féltél?
2009. júl. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon féltünk a következő terhességtől, de szerencsére minden rendben volt, és az eredmény is tökéletes!!
2009. júl. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. talán olvassák olyanok is, akik átmentek ezen, de még nem sikerült újra teherbe esniük. az, hogy nektek a borzalmak ellenére van egy egészséges gyereketek is, adjon erőt nekik!
2009. júl. 18. 16:32
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
én ismeröseim ikreket veszitettek el. Már van kicsikéjűk.
2009. júl. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!