Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Spontán vetélés után normális,...

Spontán vetélés után normális, ha nem jön meg a vérzés?

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:

A spontán vetélés görccsel,és vérzéssel jár..

Szinte azonnal vérzel...

ha mégsem akkor keress fel dokit,mert missed ab. lesz,és műtenek!

2012. aug. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat,hülyén tettem fel a kérdést! 1hónapja volt spontán vetélésem,és most kellene újra megjönnie a menzesznek. De nem jött meg,ez normális?
2012. aug. 2. 23:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem spontán vetélésnél,erős görcs és vérzés volt,aztán kicsit pár napot csúszva de rendesen megjött..

Első voltam

2012. aug. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én spontán vetélés után nem véreztem a következő hónapban. Majd a 2. hónapban " vérezgettem", utána kiderült, hogy ismét terhes vagyok.

2012. aug. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Csibucka válasza:
Szia,én július 2.án vetéltem el 7 hetes terhes voltam,elég erős vérzéssel,görcsökkel 5 napig tartott.Most jött meg először 4.én.Úgyhogy ne aggódj,megjön auz rendessen,ha nem akkor se idegeskedj mert az sosem tesz jót.
2012. aug. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!