Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek ez terhes has,...

Szerintetek ez terhes has, kövér has, vagy asszony has?

Figyelt kérdés

[link]


Remélem sikerült!


Én tudom melyik,csak kíváncsi vagyok hogy a külvilág mit lát.


2012. aug. 3. 11:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
szerintem kitolod a hasadat. Ha egyenesen állnál, akkor talán látszana is valami.
2012. aug. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
szerintem nem terhes has,de nem is kövér.az asszony has mit jelent?
2012. aug. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
ruha nélkül jobban megtudnám ítélni a bőr feszülése miatt.
2012. aug. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Olyan asszonyos, szülés utánni. Kövérek nem mondanálak, csak tényleg asszonyosnak, mert mell semmi, fent szinte lapos vagy, de derék tájon meg elég vastag.

Mondjuk egy csinos ruha biztos sokat dobna!

2012. aug. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem tolom ki a hasam.

Asszony has = szülés utáni has,általában akkor szokott megmaradni,ha nem foglalkoznak azzal,hogy lapos legyen.

Fehérneműben nem mutatkozom,igyekeztem a lehető legpasszosabb ruhát felvenni.


Várok még válaszokat!

2012. aug. 3. 11:19
 6/17 anonim ***** válasza:
63%

hát tudod két gyerek után, ha lóg a bőröd, akkor tornászhatsz eszelősen, akkor sem lesz lapos hasad.


De hogy ilyesmi eszedbe jutott, hogy kitedd, biztos terhes vagy.

2012. aug. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ezt így nehéz megmondani, főleg ruhán keresztül. Nekem a terhességem elején is ilyen volt a hasam, meg szülés után is ilyen lett, bár az kissé erős állítás, hogy a nem foglalkozás miatt ilyen, ha kinyúlik a bőr, akkor azon csak sebész tud segíteni, mivel bőrtöbblet van, azt nem lehet letornászni.
2012. aug. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Ezzel nem is vitatkozom! Kiegészíteném annyival,hogy a kötényhashoz bőven elég 1 gyermek! Sajnos a genetika sok anyukán kifog!

De az is igaz,hogy nem mindenkinek marad nagy kötényhasa,van akinek kisebb marad,amit egy nadrággal okosan el tud takarni,ha behúzza a hasát egy kicsit,akkor akár passzos ruhát is fel tud venni,de bikinit,vagy has kivillantós ruhadarabokat így sem!

2012. aug. 3. 11:41
 9/17 Andizsuzsi ***** válasza:

"Nem tolom ki a hasam"

Dehogyis nem. A hátadnak ugyan olyan íve van, mint a hasadnak, a vállad hátrébb van, mit a feneked. Homorítasz. Amúgy lehetne kezdő terhes is, de nekem inkább kicsi túlsúlynak tűnik.

2012. aug. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez olyan has, hogy terhes vagy, de még csak az elején jársz. És kinyomod, hogy ez látszódjon.
2012. aug. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!