Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak szerintem sok a több,...

Csak szerintem sok a több, mint két hónap nyári szünet?

Figyelt kérdés
Szerintem elég lenne 6 hét is,ilyenkor a gyerekek nagy része elzüllik,mert nincs,ki felügyeljen rájuk,pl nálunk a faluban tönkreteszik minden nyáron a buszmegállót,játszóteret,temetőben rongálnak.6-7 éves gyerekek ész nélkül mászkálnak forgalmas helyeken
2012. aug. 3. 16:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
55%

fiatalabb gyerekeknek jobb lenne a kevesebb mint 2 hónap szünet mert igen,nyilván probléma van velük,kicsik nem lehet egyedül hagyni őket.De a középiskolában,nálunk legalább is,nagyon kemény az oktatás,szintvizsgák, minden a fejünkbe zúdul.Emiatt a tiniknek igen is kijár az a 2 hónap szünet.Egyébként meg nem kerülök sokkal többe a szüleimnek a nyári szünetben.Van hogy nyaralni se megyünk sehova mert dolgoznak.Például most nyáron én is dolgoztam,szóval ok is jobban jártak.Ez az egész nyári szünet szülőfüggő.Az ők felelőssége megoldani hogy a gyerek biztonságban legyen és nyáron ne zülljön el,ne épüljön le stb.Van aki ilyenkor is magántanárhoz jár,dolgozik,és elfoglalja magát értelmes dolgokkal.

Szerintem tényleg csak a kisebb gyerekekkel van nyáron probléma,nem lehet őket hova tenni folyton vigyázni kell rájuk.

Nekem ez a véleményem :)

16/L

2012. aug. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem erről az a véleményem, hogy ameddig az iskolai napközi megoldott azoknak, akiknek szüksége van rá, addig jó ez így. Ha rövidebb lenne a nyári szünet és kötelezően be kellene járni, akkor tuti nem csak szórakoztatnák a gyerkőcöket, hanem kitalálnának még egy halom magolni valót és mondjuk a 300 oldalas törikönyv helyett lenne egy 400 oldalas.

Másrészt ha valamelyik gyerek annyira nagyon rosszalkodni akar, hidd el nekem, megoldja iskolaidőben is.

2012. aug. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
tényleg elég önző vagy..szerinted 6 hét alatt nem tennének tönkre mindent? és a szülők tehetnek erről nem pedig a nyári szünet. egy két hülyegyerek miatt nem kell a többitől is elvenni a szabadságot.
2013. márc. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!