Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek mi számít alap háztartá...

Nektek mi számít alap háztartási gépnek a konyhában?

Figyelt kérdés
Főként persze gyerekes családokra gondolok...pl.víztisztító vagy vízforraló már luxus vagy kell?
2012. aug. 5. 17:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sütő,hűtő,mikró,botmixer,robotgép (sütikhez),
2012. aug. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
víztisztítóm nincs, sőt vízforralóm sem, vizet forralni a gázon is lehet, nincs szükségem rá, de biztos hasznos, ezen kivül, robotgép, turmixgép, melegszendvics sütő, mikró, hűtő, sütő, van gyümölcsfacsaróm ( bár ez sem alap háztarási gép szerintem) és szerintem ennyi
2012. aug. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

víztisztítós kancsó,vízforraló,mikró,botmixer,mosogatógép,

elszívó,kenyérpirító,szenvics- és gofrisütő,fritőz

2012. aug. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
Sütő, elszívó, mikró, hűtő, mosogatógép (nekünk nagyon nagy szükségünk volt rá, áldom, aki kitalálta), robotgép, gofri/melegszendvicssütő, teafőző. Nekünk ez az alap :)
2012. aug. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

Nekem víztisztító alap, mert a víz minősége nagyon változó, pl. Budapesten a Dunából nyerik és nagyon rossz, de pl. Debrecenben rétegvízből van, vagyis ásványvíz folyik a csapból.


Vízforraló nem luxus, sokkal hamarabb melegít, mint a tűhelyen.


Tűzhelyből az áramos 100-szor jobb, mint a gázos. Különösen télen érezhető a különbség, fele annyi idő alatt felmelegszik az étel, mert a vezetékes gáz télen kifejezetten rossz hatásfokú.


Van egy drága csodagépünk: reszel, aprít, habot ver, húst darál, gyümölcsöt présel, stb. Drága volt, de utólag jó beruházás volt, mert minden nap használatban van.


Mikrónk viszont nincs, mert utálom. Sokkal hamarabb lehűl a mikróban melegített étel, mint ha normálisan melegíteném.

2012. aug. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Vízforraló,turmixgép,botmixer,mikro,mosogatógép,szendvicssütő,kenyérsütő,fritőz,kenyérpirító,kombi sütő.Nekem ezek vannak,kellenek is,re rendszeresen használom is mindet.2gyerekes+32hkm
2012. aug. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem alap: hűtő, tűzhely, mikró

Ami nekem van: hűtő, kerámialapos főzőlap + villanysütő, mikró, szendvics sütő 2 féle, gofri sütő, vízforraló, pároló edény, aszaló edény, botmixer, kézi mixer, kukorica pattogató, teafőző, kenyérpirító, olajsütő, gyümölcscentrifuga.

2012. aug. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hűtőgép, tűzhely az alap. Vízforraló, botmixer kényelmi, de hasznos cucc. Nekünk nincs is más konyhai gépünk.


Víztisztító akkor hasznos, ha nagyon rossz nálatok a vízminőség.

2012. aug. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Fagyasztós hűtő, tűzhely (főzőlap+sütő), mikró, ezek teljesen alap gépek.

A mosogatógép, kávéfőző, kenyérpirító, szendvicssütő, morzsaporszívó, vízforraló, turmixgép, gyümölcsfacsaró, víztisztító stb. inkább extrák. Luxusnak az LCD tv-s hűtőt és a beépített-programozható kávéfőzőt mondanám :)

2012. aug. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nálunk iszonyú a vízminősége, így víztisztító, vízforraló (igen lehet a gázon, főzőlapon is, de ez 1 perc alatt kész), hűtő, micró, tűzhely, sütő, és robotgép :)

A nagyok miatt kávéfőző.

Nem alap, de nagyon megkönnyítené az életem, de sajnos csak álom marad egy mosogatógép :)

2012. aug. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!