Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kislányomat most szeretném...

Beatrix 0120 kérdése:

Kislányomat most szeretném külön szobába altatni (4 éves) milyen jó modszerek vannak hogy minnél könnyebben átszokjon? Idáig az ágyában aludt, de össze volt tólva a miénkel.

Figyelt kérdés
2012. aug. 6. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem dőlj le te is a másik szobában a kiságy mellé,amíg a csemetéd el nem alszik,s minimális világításban legyen.Mi ezt egy kicsivel korábban(9 hós)költöztettük.Semmi gond nem volt,bár a szobája full csajos,van néznivalója bőven:))
2012. aug. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1 hónapja kezdtük a 3 éves lányommal. Úgy van, hogy egy szobában alszom vele, de külön ágyon. Ott alszik el mellettem, aztán átrakom az ágyába. Van hogy felébred pisilni, vagy inni, akkor megint oda jön mellém. Megint átrakom, aztán már reggelig a helyén marad. Már 2 napja nem jött át mellém. Remélem így is marad. 9 hónapos kora óta velem aludt.
2012. aug. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fiam születésétől egy szobában volt velünk. Mindig úgy aludt el, hogy mellettünk elaludt az ágyon, aztán betettük az ágyába és vagy ottmaradt reggelig, vagy éjjel 1kor átmászott közénk és ott is maradt. Szeptember végén lesz 3 éves. Kb. 1 hónapja kapott külön szobát. Első éjjel nem volt hajlandó ott aludni. Elaludt megint a mi ágyunkon, átvittük a szobájába. 2. nap délben még a mi ágyunkban aludt el, de este már a szobájában. Eleinte ott kellett ülni az ágy mellett a földön, míg elaludt, de már simán lefektetem, kijövök. Ha hallom, hogy nagyon énekel, vagy játszik, akkor vissza bemegyek, szólok, hogy most már aludjon. Kb. 10-15 perc alatt elalszik este is és délben is, egyedül. Mindig elmondom, hogy ő már nagyfiú, és a nagyfiúknak egyedül kell aludniuk, és milyen ügyes, és mennyire büszke vagyok rá. Sok puszit adok neki, meg elmondom sokszor, hogy nagyon szeretem és ha valami gondja van, akkor a másik szobában vagyok, nyugodtan szóljon, vagy jöjjön át.
2012. aug. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!