Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nincs több topik? Innen...

Miért nincs több topik? Innen is hiányzik egy csomó, nem?

Figyelt kérdés
Pl. innen: Névválasztás, örökbefogadás, óvoda/iskola, testvérkapcsolatok stb. Családi kapcsolatokból is. Oda is lehetne tenni, hogy szülő gyerek kapcsolat, testvérkapcsolat, házasélet, anyu, apu . Nem? Csak én gondolom rosszul?

2012. aug. 7. 12:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég ennyi.
2012. aug. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%
Igazad van. Sőt a babák/kisgyerekek/kamaszok felosztás is kevés.
2012. aug. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
jaja kéne egy babásodás, egy pocaklakó, meg egy babóca kategória is
2012. aug. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Meg hiányzik topik munkával, munkahelyi konfliktus stb és alapvető emberi és illemi viselkedéssel kapcsolatban is, nem? Szokások etikett nekem nem azt jelenti, h miért mondott ilyen csúnyát a szomszéd néni és mit mondjak erre?
2012. aug. 7. 12:56
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
ja, a nemvártat kifelejtettem
2012. aug. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kultúra és közösség, na. De pl ha valaki a munkahelyi konfliktusról szeretne kérdezni azt nem tudja hova tenni, mert esetleg az egyébbe, de ott meg akkora a kavar, h alig kap rá választ. Meg a tanár diák viszony ha egy iskolás feltenné. Sokan a Családi kapcsolatokba rakja az ilyet, mert az Egyéb kérdésekhez senki nem jár. Volt mikor csak én válaszoltam rá, pedig párszor kiemelte szegény.
2012. aug. 7. 13:00
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
Mert itt nem topicok vannak, hanem kérdéseket tehetsz föl és csináltak a kérdéseknek alkategóriákat. Persze lehetne több, csak kérdés, hogy mi az aminek érdemes külön kategóriát nyitni. Egyébként jók amiket fölsoroltál, jogos
2012. aug. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én nem ilyenekre gondoltam, h pl terhesség és azon belül hanyadik hét, meg kis-pocak és nagy-pocak, meg gyerekek 1 éves, 2 éves stb, mert akkor aztán azért nem találjuk meg a kérdéseket. De pl ezeket a sulis meg melóhelyes barátság stb dolgokat hiányolom. Nézd meg, h a barátnős meg haveros kérdések zöme családi kapcsolatokban van amikor semmi köze a családnak a barátokhoz!
2012. aug. 7. 14:38
 9/15 anonim ***** válasza:
64%
3-5 vagyok. Szopcsizás is kimaradt.
2012. aug. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Több kategóriához, nagyobb tárhely kéne. Ami akár a duplájára is emelhetné a költségeit az oldalnak.
2012. aug. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!