Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt székesfehérvári...

Van itt székesfehérvári kismama aki november vége, december körül szül? Hogy vagytok? Milyen nemű lesz a babátok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


November 26-ra vagyok kiírva :) de szerintem inkább december eleje lesz a nyerő. Jelenleg náthás vagyok :( ettől eltekintve egész jól viselem, kisfiunk lesz. Te mikorra vagy kiírva és neked milyen nemű lesz a csöppség?


32 hkm

2010. szept. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Én december közepére várom, de előbb jön az orvos szerint, mert össze lettem már varrva, majd november végén veszik ki a varratokat. Sajna nálam beindult, de sikerült megállítani a drágát. Kislányunk lesz, ő a harmadik baba. :) Eddig jól bírom, bár a mozgás nehézkes, pl a zoknimat alig bírom felhúzni :D Kicsit vizesedek is :S hétfőn leszek 29hetes :)
2010. okt. 1. 09:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom, remélem minden rendben lesz azért :) Nálunk első baba lesz, tegnap voltunk a szülésznőnél...eddig nem paráztam :D most egy kicsit azért elkezdtem :)) húú így elmondva, hogy mi várható, háát izgis lesz...
2010. okt. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak addig félsz, izgulsz amíg oda nem értetek a szülőszoba elé! Tapasztalat! Az biztos, hogy izgalmas lesz, de a párod melletted lesz gondolom bemegy majd veled, még nevetgélni is fogtok a fájások között. :) Legalábbis nálunk így volt. :) Apa végig bent volt velem, fényképezgettünk, kamerázott, nevetgéltünk, mindent megörökítettünk. :) Egy igazi csodás, felejthetetlen élmény lesz meglátod!
2010. okt. 2. 09:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Bocs, hogy nem reagáltam..de sajna kórházban voltam, nincs semmi komoly, csak nem éreztem a manót és szombaton a biztonság kedvéért befektettek megfigyelésre..hát most még inkább nem irigyellek..nekem ez a 3 nap fekvés is kimerítő volt :) viszont sok édes kisbabát láttam :)

2010. okt. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!