Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamak akik november vege...

Kismamak akik november vege fele (kb.26-28. án) estetek teherbe, mekkora volt a CRL a 12. heti UH alapjan?

Figyelt kérdés
nekem kisebb mint a tablazatokban talahato meretek.akkor semmi keppen sem tortenhetett a teherbeeses 2 hettel korabban ugye? akkor gondolom nem hogy kisebb, de nagyobb lett volna az atlagosnal a CRL.
2009. márc. 4. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 12+6 napos volt 56,1. Az szerintem is kevés volt. De a doki azzal nyugtatott, hogy nem kell aggódni, majd behozza a gyerek, és láss csodát, a 16+2nél már hozta a baba a "táblázat szerinti normát". A terhesség korát meg ígyig-úgyis a korong és a átlagos ciklusaid hossza alapján állapítják meg. Esetleg hosszú volt a ciklusod? 35-38 nap esetén lehet, hogy később volt peteérésed és estél teherbe, mint egy átlagos ciklusú nő. Azt nem hiszem, hogy előbb estél teherbe, mint amit a doki számol.
2009. márc. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
gondolom hogy nem eshettem teherbe annak ellenere ha atlgosan, intenziven menstrualtam, szoval a mensim elott, ha a meretek nagyjabol egyeznek, picit meg kisebb is a mano.amugy 30 naposak voltak a ciklusaim
2009. márc. 4. 11:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én telibe 12 hetesen mentem a 12. heti UH-ra akkor volt a CRL: 70mm Akkor azt írták a papíromra, hogy becsült kora 13 hét 3 nap. De fogalmam sincs, hogy mikor estem teherbe, mert 2008. augusztus végén volt az utolsó mensim (akkor is kemény 1 napig) Szóval nekem a baba méretei alapján számolnak és most az alapján 21 hetes vagyok. De már 3x át lett írva a szülés várható ideje a rendszertelen ciklusom miatt.

Kíváncsi leszek a 3 időpont közül melyik lesz az igazi, lehet egyik sem. :D

Minden jót nektek!

2009. márc. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én nov. 26-án lettem terhes, a 12 hetes uh-t 12+6 naposan csinálták, ekkor volt a babó CRL:68,5 mm. Szerintem ne aggódj a méret miatt, biztosan a dokik számolták el. Minél előbbre haladsz a terhességben, annál pontosabban fogják látni, hogy mennyi idős a baba, a szülés időpontját is ehhez mérten határozzák meg. Én aug.18-ra vagyok kiírva. Ez a második időpont, először 19-et mondtak.
2009. márc. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
utolso valaszolo:en augusztus 19.-re vagyok kiirva,allitolag november vegen estem teherbe, november 12.én volt az utolso mensim elso napja es 4-5 napi tartott. UH-on 11+5 hetesen voltam, akkor a CRL 47mm volt, ami szerintem kicsi, es a normal mensibol itelve sem hiszem es a kicsi meretbol itelve sem hinnem hogy mensi elott estem volna teherbe
2009. márc. 4. 11:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 11+5hetesen voltam uh-on. Akkor volt a picikém 58mm.
2009. márc. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mondom en hogy pici a 47 mm.akkor semmi keppen nem eshettem ket hettel hamarabb teherbe, annyi sokan allitjak hogy menstrualnak terhesen
2009. márc. 4. 13:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Én vagyok az első. Hááát, ekkora misztikumot inkább a dokival vitass meg, mert mi mind csak a saját esetünkből tudunk kiindulni. Minden jót neked és babádnak!
2009. márc. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!