Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról a...

Mit gondoltok azokról a szülőkről? .

Figyelt kérdés
akik a gyerekeknek semmit nem vesznek meg, mert nincs rá pénz, még osztálykirándulásra sem mehetnek mert arra sincs, de közben cigire futja mindkettő szülőnek. Ráadásul anyuka otthon ül és facebookozik egész nap a kupi tetején?

2012. aug. 10. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van a szülőknek ez a tipikus csoportja. Erre most mit vársz, igen rossz anya, de nem hiszem, hogy ez általános.
2012. aug. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit kellene gondolni? Szerintem eléggé egyértelmű.
2012. aug. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk, mert csak felbosszantom magam. Nem szeretek és nem is szoktam más életébe beleszólni. Nem is foglalkozok ilyen dolgokkal, addig amíg nem sírnak, hogy milyen nehéz az élet.
2012. aug. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy az ő dolguk, ha nekik így jó, nekem is....

Nekem más az értékrendem, de gyereket sajnálom...

2012. aug. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy általános, de annyira felháborit és úgy sajnálom a gyerekeket, de ezek a szülők annyira buták, hogy nem fogják fel, hogy ez igy rossz, pedig jobbá lehetne tenni.
2012. aug. 10. 15:15
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is sajnálom a gyereket :-(


Amúgy meg ha valaki márkás, drága dolgot vesz a gyerekének annak is beszólnak, szóval mindegy :-)

2012. aug. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, van egy ilyen csoport a társadalomban, de azért nem ez a többség. Nem lehet velük, mit kezdeni.
2012. aug. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!