Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyes emberek, hogy gondolják...

Egyes emberek, hogy gondolják ezeket a pontozásokat?!

Figyelt kérdés

Egyszerűen itt már alig van hasznos válasz.Nem érdekel,nem,de mégis olyan zavaró.Direkt olyan kérdéseket írnak ki,amik provokálók,mindenkinek más róla a véleménye,na az ottani pontozások,szörnyűek,100% nincs is.

De van olyan kérdés,ahol semelyik válasz nem jó.Mindet lepontoznak.Pl. mit gondolsz az anyukáról,aki koszos babakocsiban hordozza a gyerekét?Minden választ lepontoznak.Ha van egy név,mit tudom én mondjuk Kornél,ha azt mondom tetszik lepontozzák,ha azt mondom nem lepontozzák.Annyira utálom már ezt az egész pontozósdit.A lepontozó anyukáknak pedig üzenem ez szánalmas és primitívek.Persze csak annak szól,aki minden átmenet nélkül pontozgat.

2,5 éves kislány és 36 hetes pocakcsajszi anyukája


2012. máj. 28. 13:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Itt rossz a helyzet? Próbálj egyszer a politika témakörben 100%-os választ adni :D
2012. máj. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
O.O bele se merek gondolni,mi lehet ott.
2012. máj. 28. 13:28
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Tök felesleges ez a pontozás mizéria.

Ez nem verseny, az a százalék meg, semmit se tükröz. Adott már 90%os válaszoló is hülye választ és 20%os is használhatót.

Ne foglalkozz vele. Én válaszolok, és kész, ha tetszik tetszik, ha nem nem...

Én nem is figyelem sem a százalékom sem a válaszaim állását, sem a kérdéseimnél a válaszok állását(saját kérdésnél a bunkó rosszindulatú embereknek sem nyomok pirosat...)

2012. máj. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én természetesen ettől adok választ,nem gátol semmiben,a százalékom is 82,de mégis.Rettenetes,hogy ilyen rosszindulatú emberek vannak.
2012. máj. 28. 13:35
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

Ismerős a helyzet!

Pár nappal ezelőtt még 2. voltam a kategória toplistában. Ma már csak a nagyon sokadik. De nem érdekel. A lepontozóknak pedig ez legyen a legnagyobb öröm az életükben!

Én is írtam ki ezzel kapcsolatban kérdést, olvasd el, ha érdekel.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2012. máj. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A mai napig nem is foglalkoztam vele, fel sem tűnt. Ma átnéztem a megválaszolt kérdéseimet, az egyik kérdés így hangzott (kb. )"Ti ajándékoztok gyermeknapra?" - na most itt 50-50%-ban megoszlottak a válaszok, valaki ad, valaki nem. Mi nem. Én sem kaptam anno, férjem sem, de elmegyünk valahova, ha van rendezvény, fagyi, stb. Szóval NEM adunk konkrét ajándékot gyermeknapra. Az összes nemleges választ lepontozták. Hogy ez miért akkora nagy baklövés, vétek, hiba, elítélendő dolog, ha valaki nem ad ajándékot ilyenkor???!! ÁÁÁÁ!
2012. máj. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nevetséges!Egyszerűen hiába mondom,hogy nem érdekel stb. De mégis!
2012. máj. 28. 14:43
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nézz fel a családi kapcsolatok témakörre is. Leeseik az állad :)
2012. máj. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

öhm....

ez a pontozás elvileg nem tetszésnyílvánítást kellene jelentsen mert nem "like" gomb


A lényeg hogy a kérdésre válaszoltál-e és helyes választ adtál-e, de egy véleményt nem lehet lepontozni, mert az kérdezték, ha tetszik a válasz ha nem...

ha nem kérdezték a véleményedet, de csak azt írod le, akkor a válaszod haszontalan.

pl: megkérdezik, hogyan történik az abortusz (ugye ez a kérdés mndig megosztja az embereket)

Mindenki azt tanácsolja, hogy ne vetesse el,vagy stb..stb, közben a kérdező senkinek nem kérdezte a véleményét, tanácsot sem kért, csak feltett egy kérdést, amire 25-ből, ha 3an válaszolnak, ugyanez a tini gyerekválallásnál...

a politikát nem is említem:D

2012. máj. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
6. vagyok: én egy eldöntendő kérdésre adtam egyértelmű választ. Engem ezért pontoztak le. (???)
2012. máj. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!