Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen az, amikor egy (akár...

Milyen az, amikor egy (akár felnőtt) gyermek szereti az anyukáját?

Figyelt kérdés
Nekem sajnos nem igazán jutott ki ebből az érzésből :(
2012. aug. 13. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi????

mi a kérdés lényege?

2012. aug. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogy konkrétan milyen érzés. Nem tudom másképp megfogalmazni. Azt hittem, érthetően írom.
2012. aug. 13. 12:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Szegény :(

Nekem van gyerekem aki (egyelőre legalább is :D) szeret, ez nagyon jó érzés, de szerencsére él még az anyukám akit én is nagyon szeretek.

Hogy is lehet leírni, nos melegséggel tölti el az embert, ha rágondol, ha valami bántja úgy érzi, hogy fel kell hívnia/meg kell vele beszélnie a dolgokat, mert bármit is mond az jó (más nem kisírja magát az ember). Amíg fiatalabb és kevésbé független voltam akkor, ha nem láttam egy ideje nagyon hiányzott, jó volt vele újra találkozni, de ez még most is jó.

Ha rágondol az ember az anyukájára akit szeret akkor melegséget érez a mellkasában. Jó megpuszilni, átölelni, tanácsot kérni tőle, stb...szóval egy leírhatatlan jó érzés. Nagyon sajnálom, hogy neked ebből nem jutott :( Viszont, ha lesznek gyerekeid, akkor megtapasztalhatod ezt a fajta szeretetet, mert ez oda-vissza érvényes :)

2012. aug. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdező: Gyereked nincs, vagy anyukád? Mert ez nem derült ki.
2012. aug. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gyerekem van, és imádom. Még picike.
2012. aug. 13. 13:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Én egyből értettem a kérdést de fogalmam sincs milyen.

Kicsinek szerettem az anyámat, de ő nem szeretett viszont, ez rossz, felnőttként meg felfordul a gyomrom is ha csak eszembe jut, de hálistennek nem sokszor szokott.

Én ezért várom hogy gyerekem legyen, hogy átérezzem ezt, mert valami halványfogalmam van h milyen lehet.

2012. aug. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha van gyereked akkor nagyjából tudod már, hogy milyen lehet :) Nálam mondjuk felnőttként annyira nem intenzív már a szeretet az anyukám iránt, mint mondjuk a gyerekem iránt, de nagyon-nagyon hasonló érzés.
2012. aug. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!