Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák mikor keltek reggel,...

Anyukák mikor keltek reggel, és mikor feküdtök le este?

Figyelt kérdés

2012. aug. 13. 14:04
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Kedves 17-es személy szerint én nem pontoztalak le,ahogy másokat sem! De nem akarlak megbántani,de ez valahol nem normális dolog!

Most még jó mert a babád kicsi,de mi lesz ha nagyobb lesz??? Ezt fogja megszokni hogy hajnal 5-ig fent van,és du 2-kor ébred? Főleg ha nem fog már veled aludni,vagy akkor és ahogy te szeretnéd. Hulla leszel mellette!

2012. aug. 14. 22:43
 22/22 anonim ***** válasza:
31%
Na, akkor még egyszer leírom, ezek szerint nem voltam érthető. A babám nem hajnalban fekszik le, csak én. A babám már régen alszik. Reggel 9-10 körül ébred, ilyenkor megetetem, és mindketten befekszünk a franciaágyba, és ott játszunk/alszunk. Nyilván ez csak most megy így, mert majd az óvodába/iskolába oda kell érni reggel (sajnos), így ezt az életmódot nem folytathatjuk örökké. Bár lehet, hogy ha elvittem a gyereket suliba/oviba, majd visszafekszek aludni :)
2012. aug. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!