Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék babyszittert...

Hogyan tudnék babyszittert találni egy általános iskolás lánynak?

Figyelt kérdés
Babyszittert keresek, de egyszerűen nem találok! 14 éves lány mellé lenne, belvárosi ottalvós felügyeletre. Csak nem időset keresek, hanem inkább fiatalt. hol tudnék még nézelődni? CSak okleveleseket találtam, és nem kell.

2012. aug. 14. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen már sokan elkerülnek kollégiumba. Szerintem elég nagy ez a lány, hogy bébiszitter kelljen neki. Vagy nem????
2012. aug. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is vigyáztam már 12 éves lányra hajnalig,reggelig amíg anya dolgát intézte. Én úgymond kutyasétáltatás alatt barátkoztam össze az apával és ő vele beszélgettünk ,hogy babyszitterkedem és utána meg is kerestek,hogy vállalom e a lányukat. Próbálj keresni az ismerősöknél. Persze az se mindegy heti hány napról van szó.
2012. aug. 15. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
heti hét nap.
2012. aug. 15. 13:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Adj fel hirdetést a neten ,hogy munkanélküli lányt keresel a 14 éves lányod mellé ott lakással. Bérleti díj nincs, és írd oda mennyi összeget szánsz erre a célra. Hidd el nagyon sokan fognak jelentkezni és talán a lányod is jobban fogadná, mert olyan lenne,mintha csak lakótárs lenne. Ami fontos még: kössetek szerződést mikor kell otthon lennie, kiket vihet fel (a legjobb ha senkit vagy csak családtagot) esetleg főzzön minden ami lényeges. Gondold át többször nektek mi a fontos és ne térj el ettől. Sok sikert!
2012. aug. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!