Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hogy én...

Szerintetek normális, hogy én nem akarok gyereket? 16L

Figyelt kérdés
Tudom,hogy fiatal vagyok még ehhez, de amikor beszélgetek barátnőimmel a jövőről, mindenkiében szerepel a gyerek téma, csak az enyémben nem és ez kicsit zavar. Mármint, imádom a gyerekeket, ha vigyáznom kell kicsit unokaöcsémre-vagy hugomra, semmi bajom nincs vele eljátszogatunk,nevetgélünk. :) De nem tudom elképzelni,hogy nekem legyen gyermekem.. Ez baj?
2012. aug. 15. 10:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem, nem baj! Amikor én voltam 16 éves, engem is rázott a hideg pusztán a gondolatától is, ez változni fog! :)

Azóta anya vagyok!

2012. aug. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez még rengeteget fog változni, ne nyugtalankodj emiatt!
2012. aug. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Teljesen normális! Éld meg a fiatalságodat, tanulj, utazz, bulizz, ismerkedj, barátnőzz, randevúzzál!

A jövőbeli terveket folyamatosan jó szövögetni, nem kell mindjárt betonba önteni őket 16 évesen.

Eljön majd az idő, amikor felnőttként, többet megélve szerelmes leszel... eljön a családalapítási ösztön ideje, meglátod. :)

Nagyon különbség van aközött, hogy "nem tudom elképzelni, hogy nekem legyen gyermekem", és "nem akarok gyereket"...

2012. aug. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Dehogy is baj. Neked még teljesen más dolgaid vannak, más célok, amiket meg kell valósítanod, még nagyon nem aktuális ez a téma, és rengeteget változol még. ÉN 21 vagyok, de a 16 éves kori önmagamra szerintem már rá sem ismernék. Az évek alatt rengeteg dolog akaratlanul is befolyásol, változtat a személyiségen, a gondolkodásmódon. Én tudom hogy egyszer majd nagyon szeretnék gyerekeket, de jelenleg még én sem tudnám elképzelni, hogy valaha így lesz.
2012. aug. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm szépen a válaszokat! :))
2012. aug. 15. 10:46
 6/12 anonim ***** válasza:

16 évesen pont nem érdekelt a gyerektéma.

Sokig meg is őrültem a gyerekektől.

Aztán 27 évesen lettem anya, akkor már egyértelműen akartam. S milyen jó is, hogy nem hagytam ki az életemből!

Viszont 16 évesen még nincs itt nagy gond, miért is lenne?

Most még van bőven más dolgod, élvezd az életet, hogy felkészülve várhasd majd a babát, ha már te is úgy érzed, hogy jöhet.

Én sem tudtam elképzelni, hogy valaha is anya legyek, most meg hogy az vagyok, el sem tudom képzelni, hogy ne legyen gyerekem. :)

2012. aug. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én még 28 évesen sem tudtam elképzelni, nem is vágytam rá.aztán most 31 évesen várom az elsőt. Az ember változik, sosem tudhatod mi lesz később.
2012. aug. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

En 20 eveses meg fogadtam is a legjobb baratommal egy lada sorben, hogy nekem nem lesz gyerekem, nem kellett, nem akartam, imadtam oket, persze, de hogy sajatom legyen, na azt mar nem. alig par honappal.kesobb megismertem a ferjemet. 24 evesen szultem, mostmar a kistesora gyurunk. minden megvaltozott bennem. a sorrel meg meg mindig logok a baratomnak :)

szoval ne aggodj, rengeteget fogsz meg valtozni, 16 evesen nekem meg a pasizas se jart az eszemben, nemhogy babazas.

2012. aug. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

14-16 évesen épp utáltam a gyerekeket,még 18 évesen sem akartam volna csak sokkal később,akkor született az öcsém,majd 21 éves voltam mikor a kisfiam született,most 16 hónapos és már várom hogy lehessen következő,még 3at szeretnék :)

22L

2012. aug. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

kedves kérdezö

te még gyerek vagy és normális hogy nem a gyerektéma érdekel érdekeljen tanulás,szorakozás ,barátnözés .

2012. aug. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!