Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más is járt így a Pierre...

Más is járt így a Pierre Cardin babakocsival?

Figyelt kérdés

Ilyen kocsink van. Össze-vissza megy a kocsi, hol jobbra húz, hol balra. Remeg a kezem, mire haza érünk a sétából. Mit lehet vele kezdeni?

[link]


2012. aug. 19. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Akkor sajnos kifogtál egy hibás darabot. Nekem is ilyen volt, csak zöldben, és imádtam, nagyon meg voltam vele elégedve!!!

Szerintem vidd vissza oda, ahol vetted. Garanciában kell valamit csinálniuk....

2012. aug. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen kocsink van és nekem is piszok nehéz tolni, ezért 1 éve vettem egy futkározáshoz tökéletes babakocsit és ezt mellőzöm. De most jön a kistesó és már előre félek a kocsikázástól... :S Akkor a szervíz megoldás lehet? Bocsi az off-ért, de én is kivagyok a kocsitól
2012. aug. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az ünnep után visszaviszem és majd megírom, hogy mit mondtak. Nekünk még sokáig kell. Azért ahhoz elég drága volt, hogy szenvedjek vele:(.
2012. aug. 19. 21:21
 4/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok, köszönöm! Várom, mire jutottatok.
2012. aug. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Vissza vittük. Kivették a kerekeit. A két elsőt kicserélték (balt a jobba, jobbat a balba). Befújták szilikon spray-vel és tökéletes lett. Haza is hozhattuk, nem kellett javításra küldeni. Sétáltunk vele egyet és egy ujjal (nem túlzok) tolva is egyenesen megy.
2012. aug. 22. 20:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez lenne a megoldás :D Kipróbálom! Nagyon köszi a választ! :)
2012. aug. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!