Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Azsiai Europai verkeveredesbol...

Azsiai Europai verkeveredesbol szep kisbaba szulethet?

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 22:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Igen! Szerintem ezek az úgymond "keverék" gyerekek mindig nagyon szépek. Van bennük valami, ami megragad bennünket. A kisfiam kis barátnöje az oviban is egy nagyon helyes kislány (a mama tájföldi).
2009. júl. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem lehet belole esetlegesen epp az ellenkezoje es nagyon ronda gyerek szuletik, (mar bocsnat, hogy ilyen durvan fogalmazok) ha ket kulonbozo etnikumu szulo keresztezi a geneket? Esetleg, ha az egyik szulo nem egy jokiallasu.
2009. júl. 23. 22:39
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem láttam rusnya félvér gyereket.Mind olyan gyönyörű,ha ázsiai az egyik szülő akkor főleg:)Én is úgy szeretnk egy japán ősű babát...hahjjj de jó lenne ittenkém:))
2009. júl. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
En akkor szerencsesnek mondhatom magam, az en parom kinai en magyar. Szerintem is a felver gyerekek szepek, bar sose gondoltam volna, hogy egyszer majd nekem is lesz. Meg azert ijeszto is, nehogy "rusnya" legyen. :D
2009. júl. 23. 23:27
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én már láttam olyan babát (kislány), aki pont az előnytelen tulajdonságokat örökölte mind a két szülőtől... finoman fogalmazva. Nagy kerek fej, széles arc (különösen a járomcsontnál kiszélesedő), pici fekete ferde szemek, és olyan göndör, világosbarna haj, mint egy "karfiol" frizura. Nem volt valami barátságos tekintete. De persze mindenkinek a saját gyereke a legszebb. Egyébként az apa magyar, az anya kínai.
2009. júl. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, utolsó vagyok, most olvastam a kommentedet. Ne haragudj a válaszomért, az a kislány valóban nem volt szép, de ez csak egy dolog, te is tudod.
2009. júl. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ugyan, dehogy haragszom, tudom, hogy nem mervado, senki peldaja, hogy az en gyerekem milyen tulajdonsagokat fog orokolni. Akarmilyen is lesz en imadni fogom.
2009. júl. 23. 23:49
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Nos vannak csúnya keverékek,pl néger-kínai, néger-indián, de a kínai-fehér babák nagy százalékban gyönyörűek.Magasak,karcsúak nagy mandulavágású,de kicsit húzott szemekkel. A tiéd biztosan gyönyörű lesz:)
2009. júl. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A ceg ahol en dolgozom ket ilyen kolegam is van. Most kb egy evesek a babak. A felesegek Fulopszigetiek az apukak angolok. Nagyon de nagyon szepek a gyerekek. Az egyik kolegamnak kisfia van a masiknak kislanya. A kislany talan szebb mint a kisfiu. Leirhatatlanul szep az arca es barnas a bore. Nekem nagyon tetszik.
2009. júl. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
Ugye nem hiszitek azt, hogy csak keverék gyerek lehet ronda...............
2009. okt. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!