Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha 21 hetes terhesen megyek...

Ha 21 hetes terhesen megyek el dolgozni, akkor jár valami plusz nekem a Gyesen kívül?

Figyelt kérdés
Mert ugye nincs munkaviszonyom, Gyesen vagyok itthon 2 éves kislányommal,de lehet,hogy egy saját kis üzletet sikerül csinálnunk,akkor oda minimálisan bejelenteném magam,de most ezt abszolút nem tudom, hogy akkor kapok-e a Gyesen kívül mást, mert ugye az egy évem az nincs meg a Gyedhez. Köszönöm válaszaitokat
2012. aug. 23. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs meg a kötelező ledolgozott munkaidőd akkor nem jár semmi a gyesen kívül.
2012. aug. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tehát ha egy 4 hónapos munkaviszonyból megyek közvetlen szülni, akkor is csak a Gyes jár.

Azt hittem ha közvetlen munkaviszonyból megy valaki szülni,akkor kap valami többlet pénzt pár hónapig. Sajnos akkor nem:(

2012. aug. 23. 13:08
 3/4 anonim ***** válasza:
1 év munkaviszony kell,ami munka vagy táppénz. gyes,gyed,nem számít bele... vagyis gyest és 2 családit kapsz
2012. aug. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket
2012. aug. 24. 06:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!