Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Éreztétek már a baba születése...

Éreztétek már a baba születése után hogy most már csak anyák vagytok?

Figyelt kérdés
Férjem elmegy reggel dolgozni utánna haverjával edzeni majd idejönnek mindketten kocsit bütykölni néha bejönnek kajálni azt annyi az egész nap. mondja nekem hogy nem fogja elküldeni ugyis ráér semmi dolga nincs mondom neki hogy de a családoddal ki fog foglalkozni erre megkappm hogy elege van a hisztimből. valamelyiknap mondja hogy mennek el haverral de nem mehetek mert csak fiuk lesznek. innen indultak erre látom a srác nője megy velük ez annyira rosszul esett hogy összecuccoltam és leléptem a gyerekkel. fél ora mulva jott könyörögni engedtem neki 1 napig volt normális mostmár megint ugyanaz a helyzet ma is elment és nemtom mikor jön haza. én csak fözzek mossak takaritsak neveljek gyereket és kussoljak. nagyon szeretem és nem akarom hogy a gyerrkem apa nélkül nöljön fel de azt sem hogy igy. nemtudom mit csináljak
2012. aug. 23. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:

csak az az egy lehetőség marad,hogy:ezeket mind elmondod még1szer neki. ha ezek után sem változik,akkor,vagy elfogadod,hogy ő ilyen. vagy: különváltok.


egyébként csak most lett ilyen,vagy már ilyen volt??

2012. aug. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, az én férjem nem ilyen, ilyen embernek nem is szültem volna gyerekeket.
2012. aug. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen az elottem szolonak igaza van. Vagy atmegy vagy nem...meg kell ertenie te nem haziallat vagy akit etet aztan egesz nap huzza az igat. Mellesleg en sokaig nem ereztem magam anyanak. Mostanaban kezdtem felfogni es a kicsim mar majdnem 2 eves! Lehet ezert elitelni...de idaig dolgoztam...nekem meg ez volt a bajom, hogy nem lehettem itthon a kisfiammal. Most hogy elvesztettem a munkamat, nincs penzem, de a kisfiammal lehetek apjuk meg belenyugodott es nem hajt mint a szamarat. En mellesleg ezert akartam menni anno: hogy lehet az hogy minden nonek megadatik hogy otthon legyen az epphogy megszuletett kisbabajaval csak nekem nem?!

Mondd el neki ami bant ha nem fogta az adast akkor dobbants!

2012. aug. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
soha nem volt ilyen sőt kb 2 hete van ez ez előtt nemtöltött ennyi időt ezzel a sráccal. imádott velünk lenni
2012. aug. 23. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!