Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Striák a szeméremdombon?

Striák a szeméremdombon?

Figyelt kérdés
Lehetséges ez?Valakinél előfordult már?
2012. aug. 23. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Ott inkább szőrzet szokott lenni, nem? Egy szép szeméremdomb magas, kicsit húsos. Hogyan lehetnek azon striák?
2012. aug. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Látom baromi vicces-poénos kedvedben vagy.Gondolhatod,hogy nem neked szólt a kérdés ha nem tudsz rá normális választ adni.
2012. aug. 23. 20:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem mintha lenne, de nagyon halvány, és kicsike! Egy-két helyen! Mondjuk a terhesség alatt nagyon csíkos lett a hasam! :(
2012. aug. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem én is,mert mintha lenne 1-2 halvány.Sajnos nekem is csíkos a hasam,hiába is használtam rá bármilyen rémet.:(
2012. aug. 23. 20:41
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem lett rajta 1 nagyon vastag vörös és egy vékonyabb,de jól látható vörös csík.hiába kenegetem, a hasam az nagyon randa, zebracsíkosnak hívom magam, teljesen elkeserítő:((( bár lenne esély ezeket megelőzni, illetve eltűntetni...
2012. aug. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szerintem ez bőrtipústól is függ.Sajnos ilyen a bőrünk,maximum más fazonra borotválom,hogy ne látszodjon.Bár a párom azt mondja nem csúnya.

A hasamon pedig remélem szülés után halványodnak idővel.

2012. aug. 23. 21:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem viccnek szántam, csak elcsodálkoztam. Most újra megnéztem az enyémet. Domború, kicsit husos és egy szem stria sincs rajta. Nem hinném, hogy ebben egyedüli példány vagyok.
2012. aug. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem sem volt,elhiheted.Most is nagyon halványan 1-2 csík 30 hkm vagyok.
2012. aug. 24. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!