Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ennyit ér a feleség, kisgyerek...

Ennyit ér a feleség, kisgyerek és a pocaklakó?

Figyelt kérdés

7,5 éve vagyok együtt a férjemmel. Azóta van egy 16 hós gyermekünk és a kistesó is növöget a pocakban. Akartuk őket!

Sosem vittük túlzásba a házaséletet, mindig azt hangoztatta, hogy nem azért vagyunk együtt. Ennek én örültem is, merthát a régi kapcsolataimnál csak arra kellettem(volna) a fiúknak.

Sajnos olyant akar tőlem egy ideje, amitől én undorodok, és nem akarom. Hiába mondom neki, hogy nem akarom, mert fáj és undorító, ő csak erőlteti és máshogy már nem is tud közeledni felém. Még a sextől is elment a kedvem, nemis merek közeledni felé, mert csak az lebeg az agyamban, hgoy úgyis csak azt akarja, amit én nem. Nem lehet vele beszélni erről. Azt mondja, nem foglalkozik azzal, hogy mit akarok, mit nem. Amit engedek engedek, amit nem, nem.

Most utoljára ott tartottunk, hogy közöltem vele, hogy ha nem képes elfogadni, hogy én nem akarom az anált, akkor keressen magának olyant, aki megengedi. És ha nem szeret, akkor nem kell velünk élnie.

Azt mondta, hgoy nem akar remete módjára élni, és előbb utóbb keres olyant, aki majd többször hozzányúl...

Fáradt vagyok, napi 5 óránál többet nem tudok aludni, veszélyeztetett terhes, és akkor még ezt vagdalja a fejemhez.

Ez Péntek hajnali 4kor történt, mielőtt elment dolgozni. Azóta nem hív, nem jelentkezik, pedig pénteken este haza kellett volna érnie. Baja biztos nem történt, mert a főnöke és ismerősei már szóltak volna.

Régen amikor én reklamáltam a kevés együttlétért, azt mondta hogy neki ennyire van igénye. Én elfogadtam. Most meg fordult a kocka, és úgy látszik olyan irányba hogy egy rohadt anális sex fontosabb, mint a feleség, gyerek és pocaklakó.

Totál kivagyok:(

Érdemes még vele együtt lennem? Szeretem, dehát ezek után ahogy viselkedik... A legrosszabb, hogy beszélni nem lehet vele, merthát mit beszéjen velem, miről, minek, nem érdekli mi bajom, csináljak amit akarok...

Én csak a gyereket és a születendő kistesót sajnálom:(


2009. júl. 25. 13:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
87%

Bizony ám hónapokig így ment (5hót voltam kórházban) és detto ugyanez pár hó múlva mikor a fiammal együtt voltunk kórházban én anyaszálláson.Akkor még azt hittem,nem történhet rosszabb velem ,mint hogy félre megy a férjem,ma már másképp látom.

Ma is hisztizik ha nem kapja meg amit akar,de mamár nem érdekel,így járt.

2009. júl. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk is a férjem volt,aki anno felvetette az anál témát.Eleinte ódzkodtam tőle..de szerencséje volt,hiszen rájöttem,ha jól csináljuk,jó az.

DE a terhességem 9hónapja alatt szigorúan tilos volt neki-én nem engedtem-ő meg a "sima" szexet nem nagyon akarta,mondván,hogy mi van ha megsérti a babát,és valami baja lesz?

Nem lehet hogy a te férjedben is ilyen gondolatok forognak?Hiszen azt hallja hogy veszélyeztetett terhes vagy.

Másfelől,tényleg egy hülye,ha ennyire nem vesz emberszámba.Én biztosan hanyagolnám a házimunkát,a mosást,főzést...Rá.

De mindenképp le kellene ülnötök nyugodtan,vádaskodás nélkül beszélni.Remélem megmenthető a házasságotok.

2009. júl. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
94%

Előbb csak azt hittem rosszul olvasom a soraid. Bocsi, de nem normális a párod. Először is terhesség alatt az anális szex TILOS!!! Veszélyeztetett terhesség esetén pedig még a sima szextől is eltiltják a kismamát. Ha te amúgy sem akarod az anált (most mindegy, hogy van e pocaklakó vagy sem), nem erőltetheti! Vagy mond azt neki, hogy belemész, de csak ha te is feldughatod neki a seprűnyelet. Jesszus! Ha te nem akarod, de rád erőlteti, az egyenlő az erőszakkal! Én is undorodom tőle, soha sem mentem bele ilyenekbe. Ha enélkül nem kellettem volna, mehetett volna az illető.

Ok, hogy vágyik valami újra, de ezt nem csak az anállal kaphatja meg. Az meg hogy lelép, mert nem akarsz ilyen szexet??? Idióta! Nem hogy értékelné, hogy van egy csodálatos családja!

Nos nem tudom, hogy a helyedben mit tennék. Szerencsére nem voltam ilyen helyzetben soha, de én is rosszul viselném az ilyet. Talán válaszút elé állítanám, hogy kiderüljön, tényleg fontosabb e neki az anális szex, mint a családja!

Ha előkerül, ülj le vele beszélni!

Bár én is úgy látom, nem csak szexben nem értetek egyet! Szóval ha beszéltek, ne a szexel kezd, hanem mond el neki, hogy mi minden bánt!

Nos lehet, hogy csak elhamarkodottan írom, de én nem biztos, hogy együtt maradnék olyan pasival, akinek ennyire nem fontos a családja!

2009. júl. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
72%

Szia!


Nagyon sajnállak titeket! Én SOHA nem engedtem és nem is fogom engedni hogy seggembe matassanak undorítónak találom. Nekem ott a sz@r jön ki és szerintem nem jó ha oda dugja be hiába mossa meg azért a bacik csak rajta maradhatnak. Nem? Most a legőszintébb érzésemet adtam ki. Pontozzatok le! De így érzek.

2009. júl. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Hogy alakult az életed azóta?
2010. ápr. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!