Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14éves nevelt lányom lebukott...

14éves nevelt lányom lebukott sorozatos hazudozásaiba! Mit tegyünk? Még nem beszéltünk vele erről de már érik a dolog, csak nem tudjuk mi lenne a legjobb! nem vagyunk az agresszivitás hívei, de érzi h valami gáz van!

Figyelt kérdés
neki mindene a gép!!!állandó msn---persze a fiúk írogatására válaszol,nekünk nem tetsző szövegeket,elkezdett dohányozni is,sőt kiderült a hátunk mögött kibeszél és gúnyol minket sőt hazudozik h hogy átvert minket
2009. júl. 16. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Oóó!

Ne várjatok tovább,beszéljetek vele minél hamarabb!Nekem voltak olyan osztálytársaim akik így kezdték.Ma már ott tartanak,hogy több mint 3éve cigiznek(mi is 14évesek vagyunk!),nem tanulnak ergo suliban bukdácsolnak,hetente kijárnak bulizni,piálnak mint az állat(nem egyszer kerültek valahogy hullarészegen egyik haverhoz és másnap onnan mentek haza) és 17-18évesekkel lógnak...Vigyázz,nehogy a Ti lányotok is így végezze!


A legjobb az lenne szerintem,ha leülnétek minél hamarabb beszélni vele.Magyarázzátok el neki,hogy amit most csinál azt később meg fogja bánni,hogy hiába csinálja ezt sok tini nem ez a helyes út.Próbáljátok rá hatni,sok ötletem nincs,de Neked talán több van,hiszen ismered!


Sok sikert!

14/L

2009. júl. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
90%

Nekem is volt egy ilyen korszakom, az az igazság.

Sajnos ezen mindenki átesik.

csak nem mindegy h milyen mélyre süllyed,és hogy fel tud e majd állni.

Én eljutotta odáig, hogy megbuktam matekból.(igaz a pótvizsga összejött)

Nagyon durva ügyeim voltak, és a szüleim az igazgató és tanáraim nagyon sokat beszéltek velem.

Csakhogy mégsem ez volt ami megmentett.hane a büszkeségem.

Leszartam h mit mondanak, nekem kellett rájönnöm, hogy ez így tovább nem megy.

lehet, hogy ne fog azonnal észbe kapni, de figyeljetek oda rá.

beszéljetek vele ha kell töbször.

2009. júl. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát amig nem beszélik meg a dolgokat addig azt fogja hinni a lányuk, hogy még mindig ő a király mert áttudja magukat verni. De szerintem nem kell nekiesni (én ha nekem esnek akkor csak elkezdem magam sajnálni hogy nekem milyen szigoró szüleim vannak és csak tovább csinálnám) szóval el kell mondani a kisasszonynak h ez maguknak nagyon nem tetszik és adjanak ultimátumot h mondjuk 1 hete h javulgasson..

Mindenképpen le kell állitani.. ha jól gondolom most megy 9.-be vagy max 8.ba.. mind2 év nagyon fontos az ember jövője céljából.. ne most eresszen ki.. én is majdnem megszivtam h most első félévben az volt a mottom h nemgáz úgyis csak az utolsó két év számit.. szerencsére hamar észbe kaptam és vagy másfél jegyet javitottam a bizimen első félévtől..

szóval.. hajrá..

17L

2009. júl. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

ez mindenkivel megesik...

majd megunja!

2009. júl. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én pont egy 15 éves gyerek vagyok és gondolhatom mi baja lehet.valószínűleg világfájdalom vagy ilyesmi.a legjobb ha hagyjátok egy kicsit, bármit tehet szabadon, igazat adtok neki és rendbe fog jönni.csak úgyérezhette h elvolt nyomva ezért hagy legyen kicsit szabad
2010. jan. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!