Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen sportbabakocsit vegyek?...

Milyen sportbabakocsit vegyek? Nem akarok még egyszer mellé nyúlni.

Figyelt kérdés

A fiam 7 hónapos, hosszú és jó húsban van. A mostani kocsinkat ami multifunkciós, és elvileg a sport variációját 36 hó-s korig lehetne használni egyszerűen kinőtte.

Tehát egy nagy babának való strapabíró kocsira lenne szükségünk, ami esetleg a baba mellé beülő nagy tesót is kibírja.


2012. aug. 26. 15:30
 1/4 A kérdező kommentje:

Max 40 ezret szánok rá. Városban lakunk, ritkán járunk füves, föld utas terepre is.

Köszönöm a tippeket!

2012. aug. 26. 15:32
 2/4 anonim ***** válasza:

A baba mellé beülő nagy tesót is kibírja?Ezt hogy érted?Két gyereket teszel egy kocsiba?

Nekünk ilyen van:

[link]

2012. aug. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem szoktam őket egy kocsiba tenni, a nagy jól gyalogol. Egyszer úgy jártunk, hogy csúnyán feltörte a lábát a szandál, nagyon sírt, így kénytelen voltam beültetni a pici lábához. Nem csinálunk ebből rendszert, csak ha kényszerhelyzet van:)

A mostani kocsink azt hittem széttörik mire haza érünk. Más cucc nem volt benne (nagy bevásárlás), mégis alig tudtam irányítani.

Másképp fogalmazva olyat szeretnék ami elbír egy nagy babát, és egy jókora bevásárlást.

2012. aug. 26. 16:45
 4/4 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Az én kislányom 2,5 éves 13 kg és még beleül a kocsiba.Strapabíró az biztos,a kosara nem a legnagyobb de én rászoktam akasztani a táskákat.

2012. aug. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!