Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem akarok kislányt! Most mi...

Nem akarok kislányt! Most mi legyen?

Figyelt kérdés

Férjem mostanában pedzegetni kezdte megint a gyerektémát, hogy jó lenne egy tesó a 1,5 éves fiunknak.

Szerintem is itt az idő, de az az egy gondom van, hogy én csak fiút szeretnék. De ugye semmi garancia rá, hogy az lesz, a kislányt meg úgy érzem nem tudnám szeretni.

Én fiús anyuka vagyok, nem tudom elképzelni, hogy reggel copfba fogom a haját és majd Barbiet veszek.


Most úgy áll a dolog, hogy nem lesz tesó.

Esetleg van valami tuti biztos módszer, hogy fiam legyen?

A kislány nem érdemelné meg, hogy nem szeretem...


2012. aug. 16. 20:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Ugyan már.én meg pont fordítva voltam, semmiképp nem akartam fiút mert én mindig is úgy éreztem hogy nekem lányom lesz,a fiúval meg nem tudok mit kezdeni...erre kiderült hogy fiam lesz. Először csalódott voltam de most már úgy vagyok vele, hogy nem ez a lényeg akkor is nagyon fogom szeretni, bár még csak a pocakomban van de már most szeretem. :)
2012. aug. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Keldaa válasza:
71%

Szia !

Ha mind ketten szeretnétek gyereket nem mindegy az hogy milyen a neme? csak egézséges legyen az hogy te nem akarsz lányt az már rég roszul kezdödik mert ha esetleg teherbe esel és lányod lesz már nem is bizti hogy ugy fogsz hozzá állni ne haragudj nem le hurroglak én meg értem hogy kisfiut akarsz meg mondom az öszintét hogy lassan 30 éves leszek évek ota probálkozunk a párommal nekem aztán tök mindegy milyen nemü gyerekünk lesz csak adná az isten hogy legyen legalább 1 . szerintem olyan modszer nincs hogy te most válasz ez elég bután hangzik örülj neki hogy lehet gyereked és ne a nemét figyeld hanem hogy egézséges legyen

Hidd el nem rosz szándékbol irtam ezt le de muszáj volt :(

2012. aug. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
2 fiú után lett 1 lányom:)) Csodás:)) S én is azt mondtam,én aztán nem adok rá se rózsaszínt se fodrost,se semmi lányost.Most meg....:)))
2012. aug. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%
Én nem a nemén aggódnék, hanem azt szeretném, hogy egészséges gyermekem szülessen, mert annál nagyobb csapás nincs egy szülőnek, mint beteg gyermeknek életet adni. Te sem gondolod komolyan, hogy a saját gyerekedet nem tudnád szeretni, ha kislány lenne?! Vagy ha igen, fordulj pszichológushoz, mert ez elég durva kijelentés, szerintem. Ne haragudj, nem bántásból írtam, csupán ez a véleményem.
2012. aug. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
Amíg így érzel tényleg jobb, hogy nem lesz gyereked még egy. tisztázd magadban a dolgot.
2012. aug. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
55%
ugyan miért ne tudnád szeretni?? ő is a te gyereked lenne.hidd el fokozatosan megszoknád,és amúgy sem biztos,hogy copfos és babázós lányod lenne..!
2012. aug. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
44%
3 lányom van,és eddig nincs "örökös" és egy 4. már sajnos nem férne bele,már ami az anyagiakat illeti.
2012. aug. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

És ne kérjetek elnézést a véleményetekért.

2012. aug. 16. 20:40
 9/22 A kérdező kommentje:

Férjem szerint azért érzek így, mert ez pont így volt anyukámnál.

Bátyám van, ő még egy fiút akart, de ugye én jöttem. Fiús is voltam, rövid haj, fiús cuccok, de nem miatta ( vagy tudat alatt mégis). A lényeg, hogy mindig éreztem a különbséget a bátyám és köztem. Mármint, hogy másképp szeret minket.

2012. aug. 16. 20:43
 10/22 anonim ***** válasza:
75%
Na látod! Ha így is volt, hogy "másképp" szeretett téged, mint a bátyádat, és te ezt érezted, neked éppen ezért nem szabad ilyeneken gondolkodnod, hiszen te vagy az, aki a legjobban tudja, hogyan érezne a lányod, ha másképp viszonyulnál hozzá, mint a fiadhoz.
2012. aug. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!