Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nők, akik gyermeket vállaltak!...

Nők, akik gyermeket vállaltak! Nem féltetek, hogy nem vesznek vissza a munkahelyetekre? Nálatok hogyan alakult ez?

Figyelt kérdés

2012. aug. 26. 19:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem féltem, de nem is vettek vissza (igaz nem is akartam visszamenni, mert utáltam azt a helyet). Most várom, hogy kezdődjön az ovi és melót keresek ezerrel.
2012. aug. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
én már 5 éve vagyok itthon,és még vagy 3-at leszek. nincs is hová visszamennem,de nem érdekel. majd akkor érdekel ha aktuális lesz
2012. aug. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem parom a fonokom,tehat maga alatt vagna ki a fat :D

Igy nem felek :)

Orom es bodotta :) ahogy Matisz nagypapa mondana :D

2012. aug. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Én sem félek, tudom, hogy nem fognak visszavenni, elfogadtam, ennyi. Mi is bevállaljuk a kistesót, még gyes alatt.


Egyébként most ment el szülni aki a helyemre került, és meg se kérdezték, hogy nem-e mennék vissza. Inkább felvettek egy új embert.

2012. szept. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Velem már terhesen alá akarta Íratni, hogy közös megegyezéssel lépjek ki. Mikor mondtam, hogy nem, akkor mondta, hogy meg is szűnhetne, egy fodrászatról van szó. Mondtam, hogy ok, az más, de akkor se Írom alá. A vendégek többsége jött velem, neki azóta alig van munkája. Ja és előtte megbeszéltük, hogy 3 hónap és félműszakba visszamegyek, de neki nem volt jó.
2012. szept. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
En egy nagy multinal dolgoztam logisztikan. Ide vissza is vettek szo nelkul. Igaz en csak 1 evet voltam otthon a fiammal de sajnos kellett a penz. Majdnem 4-szereset keresem annak amit kaptam volna ha meg otthon maradok. :( Igy visszajottem dolgozni es azota is itt melozom. Mar 31 honapos a kisfiam. Ugy nez ki meg sokaig megy ez a ceg de ha veletlenul gond is lenne, logisztikus mindig kell valahova. :)
2012. szept. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Én tudtam, hogy nem vesznek vissza.
2012. szept. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Én egy kis cégnél dolgozom egyébként is itthonról. Már a gyerek 2-3 hós kora óta kaptam kisebb feladatokat, aztán szép lassan lett újra szinte teljes munkaidős, úgyhogy most 2 évesen megy bölcsibe, mert már elég kaotikus ez a párhuzamos élet. Viszont így sosem volt kérdés, hogy visszavesznek-e, mert szinte el sem mentem.
2012. szept. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem félek, mert ha nem vesznek vissza, akkor találok majd másikat. Eddig is találtam amikor elegem lett bármelyik munkahelyemből, a legnagyobb munkanélküliség közepén is váltottam már munkahelyet úgy, hogy 60 napos felmondási időm volt a régi helyen... és megvártak az új helyen. Kisgyerekkel egy kicsit nehezebb lesz, de szeretem a kihívásokat, és kizárt hogy ne találjak munkát.
2012. okt. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
én nem féltem,és vissza is vettek.már egy éve dolgozom,három éves a fiam
2012. okt. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!