Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után 1 nappal saját...

Szülés után 1 nappal saját felelősségre haza lehet menni?

Figyelt kérdés
Nem így terveztük, de sajnos úgy tűnik nem lesz más megoldás. A babát is lehet hozni vagy csak én jöhetnék hamarabb haza? Természetesen ezt majd a kórházban is meg fogom kérdezni, de jó lenne, ha ott már nem teljesen tájékozatlanul kérdezősködnék.
2012. aug. 27. 08:02
 1/10 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..


Linkelem neked egy kérdésemet, nem olyan rég tettem fel. Hátha találsz benne lényeges infót számodra.

2012. aug. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. aug. 27. 08:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez nekem is dilemma, mert nálunk 5 (sima) vagy 6 nap (császár) a kötelező. Lelkiekben hat hónapig 4 napra készültem. Ezt az infót múlt héten hallottam, és teljesen le vagyok taglózva azóta. Még ha tanítanának, de még azt se... akkor minek?
2012. aug. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Disi ***** válasza:
Szia! Nem tudom a szabályozást, de azt igen, hogy az is "hazaengedési feltétel", hogy az anyukának legyen széklete. Szülés után felléphet bélcsavarodás, még egy problémamentes szülés után is.
2012. aug. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 ava87 ***** válasza:
Amikor én szültem (ősszel lesz öt éve), azt mondták a kórházban, hogy a protokoll szerint a baba 48 óra után engedhető haza, az anya 72 óra után, ha nincs probléma. Mi két nap után hazamentünk, kérdezték, hogy akarok-e menni, mert helyhiány van, én meg akartam :) Másnap még a zárójelentésemért be kellett menni, papíron ott voltam még egy napot.
2012. aug. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Szia.Pont fordítva.

A babát 72 óra után engedi haza a gyerekorvos.Pesten szültem a Baross utcai klinikán-héthői nap, délelőtt-,s hazaszerettem volna menni,Szerdán, de a doki mondta hogy a gyerekorvos csak csütörtökön engedd haza legkorábban , mert 72órának kell eltelnie a születés után.

Azt mondta hogy Ő haza engedne, de a gyerekorvos nem fogja a kicsit.

+ a sárgulás is közre játszik.48 óra elteltével kezd jelentkezni.

Bocsi hogy nem jó hírekkel szolgáltam.

2012. aug. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A házi gyermekorvossal irass egy papìrt, hogy kimegy házhoz a babához. Leveszi a vért ahonnan kell, stb.
2012. aug. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 ava87 ***** válasza:
Akkor ez érdekes, mert tisztán emlékszem, hogy nálunk a babára mondták a 48 órát, még poénkodtam is rajta, hogy akkor ő hazataxizik, én meg másnap megyek utána :) Ő meg is kapta a zárót rögtön, én meg csak másnap.
2012. aug. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 porcukormókus ***** válasza:

Bocs az OFF-ért, de akkor mi a helyzet azokkal az anyukákkal, akik otthon szülnek? Gondolom ők sem ballagnak be utána a kórházba 3-4napra, nem? Hiszen pont az a lényeg, hogy otthon szeretnének lenni.

Szerintem saját felelősségre haza mehetsz, de biztosan aláíratnak veled majd egy csomó papírt.

Ez csak a saját véleményem, érdemben sajnos nem tudok Neked válaszolni.

2012. aug. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!


Ma beszéltem a gyerekorvossal. Azt mondta, ha úgy döntök, hogy hazahozom a kicsit, ő szívesen kijön naponta, de azt ajánlotta inkább hagyjam a kicsit bennt 3 napig. :(

2012. aug. 27. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!