Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van más is, aki nem várja az...

Van más is, aki nem várja az óvoda-iskola kezdést?

Figyelt kérdés

Nagyon szomorú vagyok, hogy véget ér a nyár :-( Itthon voltam gyes-en a most 3 éves kicsivel, a 7 éves nagy is egész nyáron itthon volt, nagyon jól éreztük magunkat.


De jövő héten iskola, óvoda, nekem 3 hét múlva munka.... a legtöbb anyuka viszont inkább azt mondja, hogy már alig várja. Csak én vagyok ilyen ufo?


2012. aug. 29. 09:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Minek ágálni az ellen, amit úgyis muszáj megtenni?

Én is most fogok visszamenni GYES-ről. De úgy vagyok vele, hogy pozitívan beszélek a gyerkőcnek az oviról, és másoktól is ezt várom el a környezetemben. Mert különben nem csak a saját, hanem a gyerekem dolgát is megnehezítem.

Meg a munkahelyről is. Ha a játszótéren valaki rákezd a károgásra, akkor másra terelem a szót, vagy otthagyom. Ennyi.

2012. aug. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is ufó vagyok:) de ez az élet rendje:) így ,hogy mindenki megy majd a maga dolgára nehezebb lesz mert kevesebb időt tölt majd a család együtt..mi épp ezért vezettük be pl azt, hogy hétköznap nincs tv, így tavaly is amikor a nagyobbnak véget ért a suli és napközi akkor csak közös játékok voltak estig..én igazi tyúkanyó vagyok, aki legszívesebben egész nap itthon, főzne , mosna , gyereket nevelne, játszana és kirándulna velük..de vannak dolgok amik másként alakítják ezt, viszont a nagyobbik gyerekem szeret suliba járni, igényli a társaságot, és azt a tudást amit ott adnak neki, itthon is szeret lenni de az más:) szóval próbál picit pozitívabban hozzá állni, hogy a gyerekek azt lássák majd, hogy amikor végre mindenki otthon van, milyen jó lesz megosztani a napi új élményeket.
2012. aug. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is "ufó" vagyok,én sem várom! Bár jó lesz,hogy a mostanában nyűgösködő 3 évesemet nem "kell" hallgatnom délelőtt,de úgy érzem,nagyon fog hiányozni,unatkozni fogok a nagyok nélkül- és nem csak én,délelőtt a kicsit is le kell kötnöm,aki csak 2 hét múlva lesz 1 éves...


Bár ez az élet rendje,de azért szokatlan lesz,hogy nem kérdez folyton senki,nem botlok fel,csak 1 gyerekben,haladok majd a boltba menet....


Üdv: 3 lányos,17hkm

2012. aug. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!