Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 6hetes a kislányom. Az alakom...

6hetes a kislányom. Az alakom nem a régi még. A féejemmel szeretnénk együtt lenni. Milyen trükköt vessek be, hogy így is szexinek találjon? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem hiszem,h nagy gond lenne,szerintem csak én fújom fel,de szeretnék neki 100%-ot nyújtani.
2009. júl. 26. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjemnek nem kellett trükk, valahogy igy is tetszem neki nagyon :) Szerintem a tiéddel sem lesz gond :) Ha meg tudod, milyen trükköt szeret, vesd be a már beváltakat :D
2009. júl. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

szia,

itt szerintem nem az alakról kellene beszélni, mert most még nem lesz 100%-os a teljesítményed. Hiszen ha hüvelyi úton szültél a rugalmasság még nem a régi, ráadásul fájhat is a behatolás. Nekem csak kb. négy hónap után volt jó, addig sokat szenvedtem, fájt is, a szorítások se működtek még, pedig intim tornáztam is.

Ha szoptatsz, szeretkezés közben és után csöpög a tejcsi is.

Én inkább sok türelmet, alapos előjátékot javaslok. És semmi rohanás.

2009. júl. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, ennyi idő után úgy ki van éhezve egy kis kényeztetésre, hogy nem az alakodat fogja nézni. Meg egyébként is, szeret, vagy mi a szösz?

Én egyébként egy szép és jól takaró hálóinget szereztem be.Azt még csak le sem kell venni.Jól bevált, pedig 15 kiló plusz volt rajtam.De a párom is megértő volt, mert tudta, hogy a hasam tabutéma.

Sok sikert és érezzétek jól magatokat:)

2009. júl. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nos a nők többsége bizony elmondhatja magárról 6 hét után, hogy még nem a régi! És van, hogy ennél sokkal több idő kell. Persze vannak szerencsésebbek. Én sem tartozom közéjük, így én is aggódtam picit, hogy a férjem hogy viszonyul majd az új testemhez. Hát olyannyira ki volt éhezve már szegénykém, hogy ha 30 kiló lett volna rajtam pluszban, az sem érdekelte volna. :)

Ő úgy van vele, ezt mondta is nekem, hogy nem zavarja, hisz van egy csodálatosan szép kisfia, akit tőlem kapott. És ez bizony ezzel járt. Nos nem csak pocim maradt, de szép csíkos is vagyok a pocin, combon, fenéken és a mellem is kizebrásodott és vénasszonyos lett (lóg). Nem mondom, hogy könnyen megy a pucérkodás előtte és közben arra gondolok, hogy tényleg ennyire nem zavarja e, de tény, hogy jó a szex most is! Ne aggódj, ha igazán szeret, ez nem lesz akadály! :)

2009. júl. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az egyik legfontosabb dolog, hogy olyan órácskát válasszatok, amikor a baba nagy valószínűséggel mélyen alszik, mert ha felsír, megébred, az át tudja húzni a romantikát. Illetve te sem tudsz kilépni az elsődleges anya szerepkörből, ha hallod őt nyöszörögni, márpedig a legfontosabb most a jó szexhez a nyugalom és az idő (hosszú előjáték).

Ha zavar valami a testeden, akkor vegyél fel egy szép fehérneműt, hálóinget (ha csöpög a tej, akkor melltartó valszeg úgyis kelleni fog), de azt jobb, ha tudod, hogy elsősorban a testi változások csak téged fognak zavarni, nem a férjedet. Ha belegondolok, hogy mi lett volna, ha fordítva játszódnak a dolgok le, tehát a férjem szüli meg a közös gyermekünket és rajta lenne plusz x kg, vagy lógna egy kicsit a bőr a hasán, esetleg másabb lenne az alakja, akkor ez engem egyáltalán nem zavarna, hiszen ugyanúgy szeretem, kívánom és tudom, hogy miért történt meg mindez és hogy megérte. Meg persze azt is, hogy ez csak átmeneti dolog, nagyon sokat fog javulni a helyzet idővel.

Mindegy, hogy hüvelyi, vagy császáros szülésed volt, a hormonváltozások miatt lehet gondod a szárazsággal, mert bár agyilag kívánod, de lehet, hogy a tested nem fog úgy reagálni. Ezért fontos a hosszú előjáték, az, hogy elengedd magad, de ha van síkosító a közelben, akkor az sem baj.

Mi szülés után négy héttel voltunk együtt (3. héten múlt el a vérzésem és akkor voltam kontrollon, a doki engedélyezte), volt rajtam 15 kg felesleg, laza volt a hasfalam, meg úgy az egész testem párnás volt, akkorák voltak a mellbimbóim, mint a hüvelykujjam az állandó fejésnek és szoptatásnak köszönhetően, a hajam kesze-kusza volt, a szemem fáradt, gátvédelemmel szültem, kívülről úgy néztem ott ki, ahogy baba előtt, de ettől függetlenül behatolásnál éreztem, hogy még tágabb vagyok (ez később visszaalakult). Ettől függetlenül a férjem azt mondta, hogy élete egyik legjobb szeretkezése volt. Mondjuk egy hónap szünet után nem csodálom. :-)

2009. júl. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok,köszönöm a bátorítást!
2009. júl. 27. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!