Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után mivel védekeztek?

Szülés után mivel védekeztek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 29. 11:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Nuvaring hüvelygyűrűvel.
2012. aug. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%

Mi csak megszakítással mert nem lenne baj ha jönne esetleg a kistesó, 13 hónapos a fiam. De az elmúlt 5 évben is így védekeztünk és nem lettem terhes csak akkor amikor ténylegesen akartuk is.

Gondolkodtam a spirálon is de nem tudok megbarátkozni a gondolattal, hogy valami kütyü legyen bennem...

2012. aug. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
óvszerrel
2012. aug. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
pharmatex hüvelykapszullával.
2012. aug. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%
Mivel 1 hét után már csak tápszert kapott,igy fogamzásgátló tablettával
2012. aug. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szoptatás alatt óvszerrel, utána még nem tudjuk, valószínűleg spirállal.
2012. aug. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én félek megint gyógyszert szedni,mert akarunk majd még egy babát és azt hallottam,hogy ez nagyon megkavarja a hormonokat és emiatt nehéz lehet teherbe esni. Bár a baba előtt tabit szedtem és a letétele után 3 hónappal sikerült is teherbe esnem,valahogy félek,hogy másodjára nem lesz ekkora szerencsénk. A spiráltól is tartok kicsit,hiszen mégis csak egy tárgy van ott,ahol nem kéne lennie. Ez a hüvelygyűrű szimpatikus,mert gondolom csak fel kell helyezni,aztán mensikor levenni. Van ennek valami hormontartalma? Nem csúszik ki? Pharmatexben nem bízom,rengeteg esetről olvasok itt,hogy emellett lettek terhesek.
2012. aug. 29. 11:32
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok


Nekem második gyerek,első előtt is tabletta volt,abbahagytam,3 hónap óvszer,miután óvszert elhagytuk,2 hónap múlva lettem terhes.Szoptatni az elsőt se tudtam,igy orvossal egyeztetve 1 hónapos volt amikor elkezdtem smét gyógyszert szedni,3 év múlva akartuk a kisebbik gyereket,3 hónapig ismét óvszer hogy kiürüljön,4 hónap után lettem terhes.

Orvossal beszélj,itt mi hiába tanácsolunk bármit,ezt személyre szabottan jó.

2012. aug. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
óvszer
2012. aug. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%

Természetes családtervezés + óvszer kombináció. (Óvszert a lehetségesen termékeny időszakban használunk, ha nem akarunk babát) 8 éve működik, 3 tervezett babával.

De rendesen tanulni kell (én tanfolyamot végeztem a férjemmel együtt).

2012. aug. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!