Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyiket választanátok 3...

Melyiket választanátok 3 gyerekkel (lakás kérdés) 2 nagy szobás vagy 1+ 2 feles?

Figyelt kérdés

A 2 nagy szobás szebb összességében és tágasabb hatású világosabb, négyzetméterre is nagyobb nem sokkal mondjuk de nagyobb, viszont az 1+2 felesben pedig külön-külön lehetnének, ahogy most is vannak a szobáikban. Minden változatlanul maradhatna és talán nyugodtabb lenne az életük-alvásuk stb. ha nem lennének egy szobába "zsúfolva". 3 kicsi gyerek 5,3, 1 évesek.

Olyan 3-4 évet biztos albérletben lakunk majd. Jelenleg a saját házunkban 4 szoba van úgyhogy nem éltem még kis lakásban. Nagyobbat kivennünk meg már nem éri meg. Munka miatt költözünk tovább.


2012. aug. 31. 13:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy 3 kicsi gyerekkel nem éltem még kisebb lakásban, életem során persze már éltem kis lakásban, albérletben, kollégiumban is stb.
2012. aug. 31. 13:36
 2/8 anonim ***** válasza:
1+2 fél szobásat választanám.
2012. aug. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1+2feleset választanám én is.
2012. aug. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1+2 feles. Lehet, hogy kisebb, de nyugisabbak lesznek a mindennapok.
2012. aug. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!!
2012. aug. 31. 14:08
 6/8 anonim ***** válasza:
1+2 feleset írtam volna, de már mindenki azt írta látom...
2012. aug. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nm-ben nagyobb a 2 nagyszobás és esetleg a konyha elég nagy étkező-nappalinak, akkor én elgondolkodnék ezen úgy, hogy vagy mindkettőt, vagy az egyiket megfelezném gipszkartonnal. Ahhoz egy fa váz kell amire a gipszkartont erősítitek, a fa vázat néhány csavarral kell rögzíteni, aminek a helye elköltözéskor eltüntethető. Ha nem oszthatóak a szobák, akkor is ezt választanám, mert az 1+2-ben gondolom lenne egy háló, egy nappali meg egy gyerekszoba. A 2 szobásban szintén egybe kerülnének a gyerekek, a másik szobát viszont akár egy polcrendszerrel szeparálhatod úgy hogy a szoba belseje a hálótok, a külső fele a nappali.
2012. aug. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a két szobásat választanám. A kis szobákban nem érzem jól magam. Szeretem ha van tér körülöttem. Szerintem is a konyha/étkező és fürdő mérete mérvadó lehet.
2012. aug. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!