Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van más is, akit nem érdekelt...

Van más is, akit nem érdekelt a szülés meg az utána lévő napok?

Figyelt kérdés

Mármint engem nem foglalkoztatott,hogy melyik kórházban szüljek, nem érdekelt előre, hogy milyenek a nővérek, dokik. Az sem,hogy milyenek az ágyak, meg,hogy milyen a kaja stb.

A megyei kórházunkban szültem, annál a dokinál,aki már évek óta az orvosom.

A szülésre én előtte is úgy gondoltam,hogy nem wellness, kibírom azt a pár napot, akármilyen is a kórház, meg a személyzet. A lényeg,hogy a gyerek egészséges legyen.

Sokan kérdezik, miért nem jobb kórházban szültem. De engem ezt tényleg nem foglalkoztatott. Szülni mentem ,megtettem, más nem érdekelt!

Más is van így ezzel?


2012. szept. 4. 06:23
 1/7 anonim ***** válasza:
én is így voltam ezzel,mentem a dokim után és arra koncentráltam hogy a baba egészséges legyen.Épségben hazaértünk mindketten,a többi meg csak 3 és fél nap volt az életemből.Nem is panaszkodok rá soha,sehol, pedig egyedül és megfázva csináltam végig 0-24ben a babával,látogatási tilalom idején.
2012. szept. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát én kissé parázok. De talán mert még előtte vagyok. A korház, a koszt nem érdekel. Magától a szűléstöl tartok.

34 hkm

2012. szept. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem érdeklődtem előre hogy milyen a kórterem, a nővérek, tudtam hogy csak pár napot leazek ott, azt meg kibírom!

Engem sem zavart hogy 8 ágyas szobában voltam, ami le volt pukkanva, sőt örültem hogy voltak szobatársak, mert olyan izgatott voltam hogy aludni sem tudtam, volt kihez szólni!

A nővérek között is volt kedves, undok is, de hát mi sem vagyunk egyformák!

Kollégista voltam annó, a menza kosztot megszoktam!

2012. szept. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az elsőnél nem érdekelt. Ott szültem, ahol a dokim volt. Szerencsére az Istvánba kerültem, ahol persze vannak hiányosságok, de végig velem volt a babám, nagyon "nyomták" a szoptatást, és később, más anyukákkal beszélgetve azért kiderült, mennyire jó is volt ez. A második gyerek születésekor orvost váltottam, de az elsődleges szempont az volt, hogy az Istvánban legyen.

Nem érdekelt, hogy akadozik a melegvíz-ellátás, hogy rossz a kaja és hogy nem minden csecsemős tündibündi (sok egyébként az). Csak az, hogy végig velem lehessen a baba, és ne tömjék meg a távollétemben tápszerrel.

2012. szept. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én csak kórházat választottam :-)


se dokit se szülésznőt

nekem az volt fontos h amíg bent kell lennem bababarát helyen legyek szal na kapjon tápit se vizet se mást és 24 órában velem lehessen a baba és minél előbb haza jöhessek


mondjuk 3 gyerek 3 kórház :-)

mindegyik előzőből tanultam kicsit

2012. szept. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nekem az volt fontos h amíg bent kell lennem bababarát helyen legyek szal na kapjon tápit se vizet se mást és 24 órában velem lehessen a baba és minél előbb haza jöhessek


Ez aranyos! Na én pont erről beszéltem, hogy én ilyeneken nem agyaltam!:))

2012. szept. 4. 08:24
 7/7 anonim ***** válasza:

hát az első babánál folyton elvitték etetni

hiába mondtam h van tej szoptatnék

adtak neki tápit vizet

én meg fejtem mert annyi tejem volt már másnap -- ezért is megszóltak h minek csinálom

persze vitték a koraszülött osztályra amit lefejtem


átmentem másikba nagyon jó volt -- erre magán kézbe került :-(

ezért kerestem 1 harmadikat a 3. babánál

2012. szept. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!